Ubiquiti UniFi Rack Panel OCD, záslepky do racku pro estetické sjednocení, UACC-Rack-Panel-Brush-1U
Kód: ALIASBUB2UACCRACKPANELBRUSH1UŠiroká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Ubiquiti UniFi Rack Panel OCD je sada prémiových doplňků pro 19" datové rozvaděče, které jsou navrženy pro dosažení čistého a uniformního vzhledu vaší síťové infrastruktury. Tyto panely umožňují elegantně vyplnit prázdné pozice v racku (Blank), zajistit optimální proudění vzduchu (Vented) nebo přehledně uspořádat kabeláž pomocí kartáčových průchodů (Brush). Jsou ideálním řešením pro uživatele, kteří dbají na estetiku a profesionální uspořádání své UniFi instalace.
| PŘEHLED (OVERVIEW) | |
| UACC-Rack-Panel-Blank-1U | |
| Rozměry | 442.4 x 63.5 x 43.7 mm (17.4 x 2.5 x 1.7") |
| Hmotnost | 250g (8.8 oz) |
| Materiály | Za studena válcovaná uhlíková ocel (SPCC) |
| Povrchová úprava | Lakování |
| UACC-Rack-Panel-Blank-2U | |
| Rozměry | 442.4 x 63.5 x 87.4 mm (17.4 x 2.5 x 3.4") |
| Hmotnost | 446 g (15.7 oz) |
| Materiály | Za studena válcovaná uhlíková ocel (SPCC) |
| Povrchová úprava | Lakování |
| UACC-Rack-Panel-Vented-1U | |
| Rozměry | 442.4 x 63.5 x 43.7 mm (17.4 x 2.5 x 1.7") |
| Hmotnost | 420 g (14.8 oz) |
| Materiály | Hliníková slitina, za studena válcovaná uhlíková ocel (SPCC) |
| Povrchová úprava | Lakování |
| UACC-Rack-Panel-Vented-2U | |
| Rozměry | 442.4 x 63.5 x 87.4 mm (17.4 x 2.5 x 3.4") |
| Hmotnost | 627 g (22.1 oz) |
| Materiály | Hliníková slitina, za studena válcovaná uhlíková ocel (SPCC) |
| Povrchová úprava | Lakování |
| UACC-Rack-Panel-Brush-1U | |
| Rozměry | Panel: 442.4 x 63.5 x 43.7 mm (17.4 x 2.5 x 1.7") Otvor: 400 x 24 mm (15.75 x 0.94") |
| Hmotnost | 420 g (14.8 oz) |
| Materiály | Hliníková slitina, za studena válcovaná uhlíková ocel (SPCC), polypropylen (PP) |
| Povrchová úprava | Lakování |
| NDAA Compliant | Ano |
EAN: 810010079985
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 m |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 810010079985 |
| EAN: | 810010079985 |
| Kód výrobce: | UACC-Rack-Panel-Brush-1U |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
