Vrácení zboží a reklamace

Vážený zákazníku,

Velice nás mrzí, pokud jste se zbožím nespokojen, nebo pokud se na zařízení projevila nějaká vada. Naším cílem je mít spokojené zákazníky. Zkuste se nám prosím předem ozvat, rádi Vám nabídneme nějaké řešení. Prosím, buďte si jistí, že se Vaši případnou reklamaci budeme snažit vyřídit co nejrychleji. Vždy se se zákazníkem domluvíme.   

Pokud si přejete zboží vrátit, vyplňte prosím formulář pod názvem Odstoupení od smlouvy (viz níže). Verzi formuláře PDF můžete vytisknout, vyplnit ručně, podepsat a odeslat nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží přímo se zásilkou se zbožím na  naši adresu (viz níže). Verzi formuláře DOC můžete stáhnout ,vyplnit přímo v počítači v textovém editoru, vytisknout a taktéž odeslat k nám. 

Pokud si přejete zboží reklamovat v záruční době, vyplňte prosím Reklamační formulář (viz níže) taktéž v jedné z verzí, které dáváte přednost (ručně PDF či elektronicky DOC), vytiskněte a odešlete se zásilkou se zbožím na naši adresu uvedenou níže.  O průběhu reklamace vás budeme informovat pomocí sms nebo emailem

Pokud Vám netiskne tiskárna, nebo žádnou nemáte k dispozici, nezoufejte :o). Vyplněný formulář nám zašlete emailem na adresu: obchod@comtex.cz , nebo nám prostě zavolejte. 

Adresa pro zaslání zboží: COMTEX s.r.o., T.G.Masaryka 179, Libáň 507 23

Zde naleznete formuláře pro odstoupení od smlouvy a reklamační formuláře ve verzi DOC a PDF.