Reklamace a vrácení

Vážený zákazníku,

Velice nás mrzí, pokud jste se zbožím nespokojen, nebo pokud se na zařízení projevila nějaká vada. Naším cílem je mít spokojené zákazníky. Zadání reklamace nebo vratky probíhá primárně online s možností objednání přepravy.   

 

 

Pokud se vám vyplnění online formuláře nedaří, nevadí, zkusíme to tradičně.     

Pokud si přejete zboží vrátit, můžete vyplnit formulář pod názvem Odstoupení od smlouvy (viz níže). Verzi formuláře PDF můžete vytisknout, vyplnit ručně, podepsat a odeslat nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží přímo se zásilkou a zbožím na  naši adresu (viz níže). Verzi formuláře DOC můžete stáhnout, vyplnit přímo v počítači v textovém editoru, vytisknout a taktéž odeslat k nám. 

Pokud si přejete zboží reklamovat v záruční době, můžete vyplnit Reklamační formulář (viz níže) taktéž v jedné z verzí, které dáváte přednost (ručně PDF či elektronicky DOC), vytiskněte a odešlete se zásilkou se zbožím na naši adresu.  O průběhu reklamace vás budeme informovat pomocí sms nebo emailem.

Adresa pro zaslání zboží: COMTEX s.r.o., T.G.Masaryka 179, Libáň 507 23

Zde naleznete formuláře ke stažení pro odstoupení od smlouvy a reklamační formuláře ve verzi DOC a PDF.

Můžete nám samozřejmě také zavolat, v kanceláři nás zastihnete od pondělí do pátku v době mezi 9.00-12.00 a 13.00-17.00 hod. Volejte na tel. 499 399 781, nebo nám napište kdykoliv email na adresu: obchod@comtex.cz, rádi Vám nabídneme nějaké řešení. Vaši případnou reklamaci či vratku se budeme snažit vyřídit co nejrychleji.