SFP moduly

Nejprodávanější

TP-Link TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM311LS
358 Kč –1 %
Původně: 358 Kč  (–1 %)
356 Kč
(294 Kč bez DPH)
MikroTik S-85DLC05D SFP optický modul , MM, 550m, 1,25G, 850Nm, S-85DLC05D
 
479 Kč
(396 Kč bez DPH)
UBNT UC-DAC-SFP28, DAC patch kabel, SFP28/SFP28, 25G, délka 0,5 m, UC-DAC-SFP28
 
840 Kč
(694 Kč bez DPH)
UBNT UC-DAC-SFP+, DAC patch kabel, SFP+/SFP+, 1G/10G, délka 0,5 m, UC-DAC-SFP+
 
473 Kč
(391 Kč bez DPH)
UBNT Multi-Mode optický modul SFP, 1Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-1G
UBNT Multi-Mode optický modul SFP, 1Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-1G
Skladem online (> 10 ks)
Kód: ALI10MNAOUBT1018
 
538 Kč
(445 Kč bez DPH)
UBNT Multi-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-10G
UBNT Multi-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-10G
Momentálně nedostupné
Kód: ALI10MNAOUBT1016
 
1 126 Kč
(931 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct SFP 1Gbps 2km/ SM/LC modul, TL-SM321A-2
297 Kč –1 %
Původně: 297 Kč  (–1 %)
295 Kč
(244 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321B
337 Kč –0 %
Původně: 337 Kč
336 Kč
(278 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321A
477 Kč –1 %
Původně: 477 Kč  (–1 %)
471 Kč
(389 Kč bez DPH)
MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 optický modul, SM, 10km, 1310nm, XS+31LC10D
 
3 201 Kč
(2 645 Kč bez DPH)
20 položek celkem
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct SFP 1Gbps 2km/ SM/LC modul, TL-SM321A-2
297 Kč –1 %
244 Kč bez DPH
295 Kč

TPLink TLSM321A2; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat...

Kód: ALI10MNAOTPL1024
TP-Link TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321B
337 Kč –0 %
278 Kč bez DPH
336 Kč

TPLink TLSM321B; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí...

Kód: ALI10MNAOTPL1010
TP-Link TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM311LS
358 Kč –1 %
294 Kč bez DPH
356 Kč

TPLink TLSM311LS; Optický modul SM311LS umí prodloužit vzdálenost přenosu až na 20 km a uspokojit tak požadavky na dosah sítě LAN. Modul nabízí jeden optický port pro singlemode...

Kód: ALI10MNAOTPL1008
TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321A
477 Kč –1 %
389 Kč bez DPH
471 Kč

TPLink TLSM321A; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí...

Kód: ALI10MNAOTPL1009
UBNT UC-DAC-SFP+, DAC patch kabel, SFP+/SFP+, 1G/10G, délka 0,5 m, UC-DAC-SFP+
391 Kč bez DPH
473 Kč

UBNT UniFi UCDACSFP+; Pasivní propojovací patch DAC kabel dlouhý 0,5 m . Slouží k propojení dvou SFP+ zařízení s maximální propustností 10 Gbps . Kabel je vyroben v bílé barvě s...

Kód: ALI10MNOPUBT0007
MikroTik S-85DLC05D SFP optický modul , MM, 550m, 1,25G, 850Nm, S-85DLC05D
396 Kč bez DPH
479 Kč

MikroTik S85DLC05D; MiniGBIC modul pro multimode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

Kód: ALI10MRB-SFP-MM-LC
UBNT Multi-Mode optický modul SFP, 1Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-1G
445 Kč bez DPH
538 Kč

UBNT UFiber MM 1Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro multimode vlákna umožňují přenos až 1 Gbit/s. Ideální pro optické spojky do vzdálenosti 550 m. Největší...

Kód: ALI10MNAOUBT1018
MikroTik S-C61DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC), S-C61DLC40D
488 Kč bez DPH
591 Kč

MikroTik SC61DLC40D; SFP CWDM je modul pro singlemode vlákna s vlnovou délkou 1610 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP;...

Kód: ALI10MNAOMKR1017
MikroTik S-31DLC20D SFP optický modul , SM, 20km, 1,25G, 1310Nm, DDM, S-31DLC20D
522 Kč bez DPH
632 Kč

MikroTik S31DLC20D; MiniGBIC modul pro singlemode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

Kód: ALI10MNAOMKR1003
MikroTik Q+DA0001 40 Gigabit MiniGBIC modul, 1m (QSFP+), Q+DA0001
540 Kč bez DPH
654 Kč

MikroTik Q+DA0001; 40Gb/s optický spojovací kabel pro rozhraní QSFP+. Délka 1 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rychlost: 40 Gbps; Konektor 1: QSFP+; Konektor 2: QSF...

Kód: ALI10MNAOMKR1019
MikroTik XS+DA0001 1/10/25 Gigabit MiniGBIC modul, 1m (SFP/SFP+/SFP28), XS+DA0001
540 Kč bez DPH
654 Kč

MikroTik XS+DA0001; DAC (Direct Attach Cable) patch kabel od MikroTiku je určený pro 1/10/25Gbit propojení dvou zařízení s SFP/SFP+/SFP28 slotem. Délka 1 metr. ZÁKLADNÍ...

Kód: ALI10MNAOMKR1023
UBNT UC-DAC-SFP28, DAC patch kabel, SFP28/SFP28, 25G, délka 0,5 m, UC-DAC-SFP28
694 Kč bez DPH
840 Kč

UBNT UniFi UCDACSFP28; Pasivní propojovací patch DAC kabel dlouhý 0,5 m . Slouží k propojení dvou SFP28 zařízení s maximální propustností 25 Gbps . Kabel je vyroben v bílé barvě...

Kód: ALI10MNOPUBT0011
MikroTik XS+DA0003 1/10/25 Gigabit MiniGBIC modul, 3m (SFP/SFP+/SFP28), XS+DA0003
725 Kč bez DPH
877 Kč

MikroTik XS+DA0003; DAC (Direct Attach Cable) patch kabel od MikroTiku je určený pro 1/10/25Gbit propojení dvou zařízení s SFP/SFP+/SFP28 slotem. Délka 3 metry. ZÁKLADNÍ...

Kód: ALI10MNAOMKR1024
UBNT Multi-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-10G
931 Kč bez DPH
1 126 Kč

UBNT UFiber MM 10Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro multimode vlákna umožňují přenos až 10 Gbit/s. Ideální pro optické spojky do vzdálenosti 300 m. Největší...

Kód: ALI10MNAOUBT1016
MikroTik S+AO0005 1/10 Gigabit MiniGBIC modul, 5m (SFP/SFP+), S+AO0005
936 Kč bez DPH
1 132 Kč

MikroTik S+AO0005; RBSDA0005 je ideální řešení pro propojení dvou zařízení s portem SFP či SFP+. Potřebujeteli v racku propojit dva Cloud Core Routery, jedná se o...

Kód: ALI10MNAOMKR1018
MikroTik Q+BC0003-S+ 40 Gigabit to 4x10G SFP+ MiniGBIC modul, 3m (QSFP+), Q+BC0003-S+
1 054 Kč bez DPH
1 275 Kč

MikroTik Q+BC0003S+; Optický kabel pro připojení až čtyř zařízení s rozhraním SFP+ k jednomu s rozhraním QSFP+. Délka 3 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rychlost: 40 Gbps; Konektor...

Kód: ALI10MNAOMKR1020
MikroTik S+85DLC03D SFP+ optický modul , MM, 300m, 10G, 850nm, S+85DLC03D
1 067 Kč bez DPH
1 291 Kč

MikroTik S+85DLC03D; MiniGBIC modul pro multimode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbps na...

Kód: ALI10MNAOMKR1004
MikroTik Q+85MP01D QSFP+ optický modul , MM, 150m, 40G (4x10G), 850nm, Q+85MP01D
1 093 Kč bez DPH
1 322 Kč

MikroTik Q+85MP01D; Modul QSFP+ pro 40Gbit Ethernet. Konektor MPO, dosah 150 m, multimode. Vlnová délka 850 nm, podpora DDM. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rychlost: 40 Gbps; Typ mod...

Kód: ALI10MNAOMKR1021
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení