SFP moduly

Nejprodávanější

UBNT Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů, UF-SM-10G-S
 
4 720 Kč
(3 901 Kč bez DPH)
MikroTik S-85DLC05D SFP optický modul , MM, 550m, 1,25G, 850Nm, S-85DLC05D
 
488 Kč
(403 Kč bez DPH)
UBNT UC-DAC-SFP28, DAC patch kabel, SFP28/SFP28, 25G, délka 0,5 m, UC-DAC-SFP28
 
882 Kč
(729 Kč bez DPH)
UBNT Multi-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-10G
UBNT Multi-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-10G
Skladem online (>10 ks)
Kód: ALI10MNAOUBT1016
 
1 189 Kč
(983 Kč bez DPH)
UBNT Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů, UF-SM-10G
 
2 625 Kč
(2 169 Kč bez DPH)
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack, UF-SM-1G-S
 
704 Kč
(582 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct SFP 1Gbps 2km/ SM/LC modul, TL-SM321A-2
 
319 Kč
(264 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321B
 
360 Kč
(298 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321A
517 Kč –1 %
TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321A
Skladem online (>10 ks)
Kód: ALI10MNAOTPL1009
Původně: 517 Kč  (–1 %)
510 Kč
(421 Kč bez DPH)
MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 optický modul, SM, 10km, 1310nm, XS+31LC10D
 
3 445 Kč
(2 847 Kč bez DPH)
19 položek celkem
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct SFP 1Gbps 2km/ SM/LC modul, TL-SM321A-2
264 Kč bez DPH
319 Kč

TPLink TLSM321A2; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat...

Kód: ALI10MNAOTPL1024
TP-Link TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321B
298 Kč bez DPH
360 Kč

TPLink TLSM321B; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí...

Kód: ALI10MNAOTPL1010
MikroTik S-85DLC05D SFP optický modul , MM, 550m, 1,25G, 850Nm, S-85DLC05D
403 Kč bez DPH
488 Kč

MikroTik S85DLC05D; MiniGBIC modul pro multimode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

Kód: ALI10MRB-SFP-MM-LC
TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM321A
517 Kč –1 %
421 Kč bez DPH
510 Kč

TPLink TLSM321A; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí...

Kód: ALI10MNAOTPL1009
MikroTik S-C61DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC), S-C61DLC40D
488 Kč bez DPH
591 Kč

MikroTik SC61DLC40D; SFP CWDM je modul pro singlemode vlákna s vlnovou délkou 1610 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP;...

Kód: ALI10MNAOMKR1017
MikroTik Q+DA0001 40 Gigabit MiniGBIC modul, 1m (QSFP+), Q+DA0001
555 Kč bez DPH
671 Kč

MikroTik Q+DA0001; 40Gb/s optický spojovací kabel pro rozhraní QSFP+. Délka 1 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rychlost: 40 Gbps; Konektor 1: QSFP+; Konektor 2: QSF...

Kód: ALI10MNAOMKR1019
MikroTik S-31DLC20D SFP optický modul , SM, 20km, 1,25G, 1310Nm, DDM, S-31DLC20D
555 Kč bez DPH
671 Kč

MikroTik S31DLC20D; MiniGBIC modul pro singlemode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

Kód: ALI10MNAOMKR1003
MikroTik XS+DA0001 1/10/25 Gigabit MiniGBIC modul, 1m (SFP/SFP+/SFP28), XS+DA0001
571 Kč bez DPH
691 Kč

MikroTik XS+DA0001; DAC (Direct Attach Cable) patch kabel od MikroTiku je určený pro 1/10/25Gbit propojení dvou zařízení s SFP/SFP+/SFP28 slotem. Délka 1 metr. ZÁKLADNÍ...

Kód: ALI10MNAOMKR1023
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack, UF-SM-1G-S
582 Kč bez DPH
704 Kč

UBNT UFiber SM 1Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro singlemode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UFSM1GS umožňuje komunikovat...

Kód: ALI10MNAOUBT1014
UBNT UC-DAC-SFP28, DAC patch kabel, SFP28/SFP28, 25G, délka 0,5 m, UC-DAC-SFP28
729 Kč bez DPH
882 Kč

UBNT UniFi UCDACSFP28; Pasivní propojovací patch DAC kabel dlouhý 0,5 m . Slouží k propojení dvou SFP28 zařízení s maximální propustností 25 Gbps . Kabel je vyroben v bílé barvě...

Kód: ALI10MNOPUBT0011
MikroTik XS+DA0003 1/10/25 Gigabit MiniGBIC modul, 3m (SFP/SFP+/SFP28), XS+DA0003
779 Kč bez DPH
943 Kč

MikroTik XS+DA0003; DAC (Direct Attach Cable) patch kabel od MikroTiku je určený pro 1/10/25Gbit propojení dvou zařízení s SFP/SFP+/SFP28 slotem. Délka 3 metry. ZÁKLADNÍ...

Kód: ALI10MNAOMKR1024
UBNT Multi-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-10G
983 Kč bez DPH
1 189 Kč

UBNT UFiber MM 10Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro multimode vlákna umožňují přenos až 10 Gbit/s. Ideální pro optické spojky do vzdálenosti 300 m. Největší...

Kód: ALI10MNAOUBT1016
MikroTik S+AO0005 1/10 Gigabit MiniGBIC modul, 5m (SFP/SFP+), S+AO0005
1 007 Kč bez DPH
1 218 Kč

MikroTik S+AO0005; RBSDA0005 je ideální řešení pro propojení dvou zařízení s portem SFP či SFP+. Potřebujeteli v racku propojit dva Cloud Core Routery, jedná se o...

Kód: ALI10MNAOMKR1018
MikroTik Q+BC0003-S+ 40 Gigabit to 4x10G SFP+ MiniGBIC modul, 3m (QSFP+), Q+BC0003-S+
1 081 Kč bez DPH
1 308 Kč

MikroTik Q+BC0003S+; Optický kabel pro připojení až čtyř zařízení s rozhraním SFP+ k jednomu s rozhraním QSFP+. Délka 3 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rychlost: 40 Gbps; Konektor...

Kód: ALI10MNAOMKR1020
MikroTik S+85DLC03D SFP+ optický modul , MM, 300m, 10G, 850nm, S+85DLC03D
1 148 Kč bez DPH
1 389 Kč

MikroTik S+85DLC03D; MiniGBIC modul pro multimode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbps na...

Kód: ALI10MNAOMKR1004
MikroTik S-35/53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP), S-3553LC20D
1 402 Kč bez DPH
1 697 Kč

MikroTik S3553LC20D; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat...

Kód: ALI10MNAOMKR1002
UBNT Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit - sada 2 kusů, UF-SM-10G
2 169 Kč bez DPH
2 625 Kč

UBNT UFiber SM 10Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro singlemode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UFSM10G umožňuje...

Kód: ALI10MNAOUBT1015
MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 optický modul, SM, 10km, 1310nm, XS+31LC10D
2 847 Kč bez DPH
3 445 Kč

MikroTik XS+31LC10D; Kombinovaný singlemode optický modul ( 1,25G SFP, 10G SFP+ a 25G SFP28 ), který pracuje s vlnovou délkou 1310 nm . Disponuje dvěma LC konektory pro spojení...

Kód: ALI10MNAOMKR1025
Nahoru
Další produkty