Optické sítě

Nejprodávanější

UBNT UFiber Nano - GPON jednotka, SC/APC port, 1x Gbit RJ45, PoE 24V, UF-Nano
 
1 819 Kč
(1 503 Kč bez DPH)
UBNT UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port, 1x Gbit RJ45, PoE 24V, UF-LOCO
 
1 279 Kč
(1 057 Kč bez DPH)
UBNT UFiber Active Ethernet - Konvertor ethernet-optika, 1x SFP, 1x Gbit RJ45, PoE 802.3af/ PoE 24V, UF-AE
 
779 Kč
(644 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 20km/ SM/LC MiniGBIC modul, TL-SM311LS
 
389 Kč
(321 Kč bez DPH)
UBNT Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů, UF-SM-10G-S
 
4 359 Kč
(3 602 Kč bez DPH)
MikroTik S-85DLC05D SFP optický modul , MM, 550m, 1,25G, 850Nm, S-85DLC05D
 
409 Kč
(338 Kč bez DPH)
UBNT UC-DAC-SFP28, DAC patch kabel, SFP28/SFP28, 25G, délka 0,5 m, UC-DAC-SFP28
 
849 Kč
(702 Kč bez DPH)
202 položek celkem
XtendLan FO patch LC-LC 0.5m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCLC-S-0.5-9-A1
74 Kč bez DPH
89 Kč

XtendLan FOPLCLCS0.59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: ALI10MNETXTE7091
XtendLan FO patch LC-LC 1m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCLC-S-1-9-A1
74 Kč bez DPH
89 Kč

XtendLan FOPLCLCS19A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: ALI10MNETXTE7092
XtendLan FO patch LC-SC 1m 9/125 simplex, LS0H, G.652d, FOP-LCSC-S-1-9
74 Kč bez DPH
89 Kč

XtendLan FOPLCSCS19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); S...

Kód: ALI10MNETXTE2134
XtendLan FO patch LC-SC 1m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCSC-S-1-9-A1
74 Kč bez DPH
89 Kč

XtendLan FOPLCSCS19A1; Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel...

Kód: ALI10MNETXTE7087
XtendLan FO patch LC-SC/APC 0.5m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCSCA-S-0.5-9-A1
74 Kč bez DPH
89 Kč

XtendLan FOPLCSCAS0.59A1; Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: ALI10MNETXTE7111
XtendLan FO patch LC-SC/APC 1m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCSCA-S-1-9-A1
74 Kč bez DPH
89 Kč

XtendLan FOPLCSCAS19A1; Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel...

Kód: ALI10MNETXTE7112
XtendLan FO patch LC-LC 2m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCLC-S-2-9-A1
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPLCLCS29A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: ALI10MNETXTE7093
XtendLan FO patch LC-LC 3m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCLC-S-3-9-A1
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPLCLCS39A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: ALI10MNETXTE7094
XtendLan FO patch LC-SC 2m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCSC-S-2-9-A1
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPLCSCS29A1; Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel...

Kód: ALI10MNETXTE7088
XtendLan FO patch LC-SC/APC 2m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCSCA-S-2-9-A1
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPLCSCAS29A1; Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel...

Kód: ALI10MNETXTE7113
XtendLan FO patch LC-SC/APC 3m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCSCA-S-3-9-A1
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPLCSCAS39A1; Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel...

Kód: ALI10MNETXTE7114
XtendLan FO patch SC-SC 1m 9/125 simplex, LS0H, ZWP, G.652d, FOP-SCSC-S-1-9
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPSCSCS19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); Sp...

Kód: ALI10MNETXTE2477
XtendLan FO patch SC-SC 1m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-SCSC-S-1-9-A1
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPSCSCS19A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický kabel...

Kód: ALI10MNETXTE7107
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 1m 9/125 simplex, G.652d, LS0H, FOP-SCASCA-S-1-9
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPSCASCAS19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace . Izolace 2 mm,...

Kód: ALI10MNETXTE1463
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 2m 9/125 simplex, G.652d, LS0H, FOP-SCASCA-S-2-9
82 Kč bez DPH
99 Kč

XtendLan FOPSCASCAS29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace . Izolace 2 mm,...

Kód: ALI10MNETXTE6139
XtendLan FO patch LC-LC 5m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCLC-S-5-9-A1
90 Kč bez DPH
109 Kč

XtendLan FOPLCLCS59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: ALI10MNETXTE7095
XtendLan FO patch LC-SC 5m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod, FOP-LCSC-S-5-9-A1
90 Kč bez DPH
109 Kč

XtendLan FOPLCSCS59A1; Optický propojovací kabel sloužící pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel...

Kód: ALI10MNETXTE7090
XtendLan FO patch LC-SC/APC 2m 9/125 simplex, LS0H, G.652d ZWP, FOP-LCSCA-S-2-9
90 Kč bez DPH
109 Kč

XtendLan FOPLCSCAS29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d);...

Kód: ALI10MNETXTE6324
Nahoru
Další produkty