Ubiquiti

180 položek celkem
PoE Ubiquiti POE-15 (15V,0.8A,12W) vč. napáj. kab., POE-15-12W
201 Kč bez DPH
243 Kč
Kód: ALI526072043
PoE Ubiquiti POE-24 (24V,0.5A,12W) vč. napáj. kab., POE-24-12W
202 Kč bez DPH
245 Kč
Kód: ALI52607204414
PoE UBNT Gbit POE-48 (48V,0.5A,24W)vč.nap.kab., POE-48-24W-G
306 Kč bez DPH
370 Kč
Kód: ALI52607204422
UBNT POE-24-30W, GB PoE Injektor,24V/1.25A 30W, POE-24-30W
Kód: ALI5260720441
PoE Ubiquiti POE-24 (24V, 1A, 24W) vč. napáj. kab., POE-24-24W
Kód: ALI526072044
PoE UBNT POE-48 (48V,0.5A,24W)vč. napáj. kab., POE-48-24W
327 Kč bez DPH
396 Kč
Kód: ALI5260720442
POE-24, Gigabit PoE adpt.24V/0,5A (12W) vč.kabelu, POE-24-12W-G
327 Kč bez DPH
396 Kč
Kód: ALI52607204416
UBNT U-POE-at - Gigabitový PoE injektor, 802.3at, 30W, U-POE-at-EU
333 Kč bez DPH
403 Kč

Gigabitový PoE injektor, 802.3at, 30W

Kód: ALIIMPE1017517
UBNT INS-8023AF-I PoE inj. 48V/18V 802.3af vnitřní, INS-8023AF-I
Kód: ALI526072045
UBNT Multi-Mode optický modul SFP, 1Gbit, sada 2 kusů, UF-MM-1G
435 Kč bez DPH
526 Kč

UBNT UFiber MM 1Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro multimode vlákna umožňují přenos až 1 Gbit/s. Ideální pro optické spojky do vzdálenosti 550 m. Největší...

Kód: ALI10MNAOUBT1018
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack, UF-SM-1G-S
589 Kč bez DPH
713 Kč

UBNT UFiber SM 1Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro singlemode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UFSM1GS umožňuje komunikovat...

Kód: ALI10MNAOUBT1014
UBNT UFiber Active Ethernet - Konvertor ethernet-optika, 1x SFP, 1x Gbit RJ45, PoE 802.3af/ PoE 24V, UF-AE
606 Kč bez DPH
733 Kč

UBNT UFAE; UFiber Active Ethernet je konvertor optika/ethernet vhodný pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Zařízení se napájí přes pasivní PoE 24V nebo...

Kód: ALI10MNACUBT0003
UBNT airCube ISP [router/AP 2.4GHz 802.11n, 2x2MIMO, 300Mbps, 4x10/100Mbps Ethernet, PoE passthrough], ACB-ISP
662 Kč bez DPH
801 Kč

router/AP 2.4GHz 802.11n, 2x2MIMO, 300Mbps, 4x10/100Mbps Ethernet, PoE passthrough

Kód: ALIIMPE1015886
PoE Ubiquiti Gbit POE-50(50V,1.2A,60W)pro AirFiber, POE-50-60W
665 Kč bez DPH
805 Kč
Kód: ALI5260720443
UBNT UniFi Switch USW Flex Mini - 5x Gbit RJ45, 1x PoE IN, USW-Flex-Mini
681 Kč bez DPH
824 Kč

UBNT UniFi Switch USW Flex Mini; Gigabitový 5portový UniFi Switch (USWFlexMini) je flexibilní mini přepínač se smart managementem. Napájení pomocí přiloženého USBC adaptéru nebo...

Kód: ALI10MNAPUBT1062
UBNT UC-DAC-SFP28, DAC patch kabel, SFP28/SFP28, 25G, délka 0,5 m, UC-DAC-SFP28
699 Kč bez DPH
846 Kč

UBNT UniFi UCDACSFP28; Pasivní propojovací patch DAC kabel dlouhý 0,5 m . Slouží k propojení dvou SFP28 zařízení s maximální propustností 25 Gbps . Kabel je vyroben v bílé barvě...

Kód: ALI10MNOPUBT0011
UBNT G4 Doorbell Power Supply - Volitelný napájecí adaptér pro Ubiquiti UVC G4 DoorBell, EU verze, UVC-G4-Doorbell-PS
701 Kč bez DPH
848 Kč

UBNT UniFi Protect G4 Doorbell Power Supply; Volitelný napájecí adaptér pro Ubiquiti UVC G4 DoorBell (EU verze). Délka kabelu je 6 m . Místo použití stávajícího elektrického...

Kód: ALI10MNANUBT1013
UBNT UniFi Switch USW Flex Mini - 5x Gbit RJ45, 1x PoE IN, USW-Flex-Mini
Sklad v Libáni
743 Kč bez DPH
899 Kč

UBNT UniFi Switch USW Flex Mini; Gigabitový 5portový UniFi Switch (USWFlexMini) je flexibilní mini přepínač se smart managementem. Napájení pomocí přiloženého USBC adaptéru nebo...

Kód: ALII4NAPUBT1062SL
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 10 - 180 položek celkem