Mikrotik

186 položek celkem
obrazek (1)
Sleva
159 Kč –38 %
82 Kč bez DPH
99 Kč

MIKROTIK Napájecí zdroj (adaptér) 24V, 0,8A pro RouterBOARD 

Kód: 690
Mikrotik napáj.adapt.24V 2A pro RouterBOARD,Alix, GM-2420
297 Kč bez DPH
359 Kč
Kód: ALI52607318044
Mikrotik napáj.adapt.12V 3A pro RouterBOARD,Alix, GM-1230
317 Kč bez DPH
383 Kč
Kód: ALI52607318047
Mikrotik napáj.adapt.48V 2A pro RouterBOARD,Alix, GM-4820
370 Kč bez DPH
448 Kč
Kód: ALI52607318046
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, S-85DLC05D Kód: ALI517000462
Mikrotik napájecí zdroj 48V, 48POW
374 Kč bez DPH
452 Kč
Kód: ALI52607318050
MikroTik S-85DLC05D SFP optický modul , MM, 550m, 1,25G, 850Nm, S-85DLC05D
376 Kč bez DPH
455 Kč

MikroTik S85DLC05D; MiniGBIC modul pro multimode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

Kód: ALI10MRB-SFP-MM-LC
Mikrotik napáj.adapt.24V 4A pro RouterBOARD,Alix, GM-2440
390 Kč bez DPH
472 Kč
Kód: ALI52607318045
MikroTik S-C61DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC), S-C61DLC40D
488 Kč bez DPH
591 Kč

MikroTik SC61DLC40D; SFP CWDM je modul pro singlemode vlákna s vlnovou délkou 1610 nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP;...

Kód: ALI10MNAOMKR1017
MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, S-31DLC20D
494 Kč bez DPH
598 Kč
Kód: ALI517000461
MikroTik RouterBOARD RB931-2nD hAP mini 32 MB RAM, 650 MHz, 3x LAN, 1x 2,4 GHz, 802.11n, L4, RB931-2nD
516 Kč bez DPH
624 Kč

MikroTik hAP mini; RB9312nD řady hAP je šikovný domácí router v mini provedení. Kromě výborné ceny router nabízí pokročilé funkce nastavení. Velkým plusem je také nízká...

Kód: ALI10MNABMKR1088
MikroTik S-31DLC20D SFP optický modul , SM, 20km, 1,25G, 1310Nm, DDM, S-31DLC20D
516 Kč bez DPH
624 Kč

MikroTik S31DLC20D; MiniGBIC modul pro singlemode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

Kód: ALI10MNAOMKR1003
Mikrotik RB941-2nD,32MB RAM,4xLAN,wireless AP, RB941-2nD
532 Kč bez DPH
644 Kč
Kód: ALI5170001803
MikroTik XS+DA0001 1/10/25 Gigabit MiniGBIC modul, 1m (SFP/SFP+/SFP28), XS+DA0001
544 Kč bez DPH
658 Kč

MikroTik XS+DA0001; DAC (Direct Attach Cable) patch kabel od MikroTiku je určený pro 1/10/25Gbit propojení dvou zařízení s SFP/SFP+/SFP28 slotem. Délka 1 metr. ZÁKLADNÍ...

Kód: ALI10MNAOMKR1023
MikroTik RouterBOARD cAP lite AP/Hotspot 2,4 GHz, 802.11n, 2x2 MIMO, 2x case - vnitřní, RBcAPL-2nD
555 Kč bez DPH
671 Kč

MikroTik cAP lite; RouterBoard od Mikrotiku, určený pro hotely, nákupní centra, letiště, ale i pro kanceláře a domácnosti. Díky podpoře centrální správy CAPsMAN lze snadno...

Kód: ALI10MNAAMKR1021
MikroTik RouterBOARD RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU, RB941-2nD-TC
555 Kč bez DPH
671 Kč

MikroTik RB9412nDTC hAP lite TC; Designově povedený Router od Mikrotiku. Velkou předností je integrovaná WiFi karta, vysoký výkon a velmi nízká spotřeba. Router podporuje...

Kód: ALI10MNABMKR1068
MikroTik, RouterBOARD RB941-2nD, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU, RB941-2nD
555 Kč bez DPH
671 Kč

MikroTik RB9412nD hAP lite; RB9412nD řady hAP lite classic je šikovný domácí router. Kromě výborné ceny router nabízí pokročilé funkce nastavení. Velkým plusem je také nízká...

Kód: ALI10MNABMKR1062
MikroTik hAP mini (tower), 650MHz CPU, 32MB RAM, 3 xLAN, integr. 2.4GHz Wi-Fi, WPS, vč. L4, RB931-2nD
562 Kč bez DPH
680 Kč

650MHz CPU, 32MB RAM, 3 xLAN, integr. 2.4GHz Wi-Fi, WPS, vč. L4

Kód: ALIIMPE1015804
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 11 - 186 položek celkem