GIGABYTE zdroj 1000W 80PLUS Gold Modular PG5 ICE, GP-UD1000GM PG5 ICE
Kód: ALI20725982112
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (5 ks)
Detailní popis produktu
GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 ICE
Model: GP-UD1000GM PG5 ICE
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v3.1
PFC: Active PFC (>0.9 typical)
Vstupní napětí: 100-240 Vac (full range)
Vstupní proud: 15-6.5A
Vstupní frekvence: 60-50 Hz
Výkon: 1000W
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Ventilátor: 120mm Hydraulic Bearing(HYB) Fan
80 PLUS: Gold
Účinnost: 90% při typickém zatížení
Ochrana: OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
MTBF: >100,000 hodin
Konektory:
ATX/MB 20+4 Pin x 1
CPU/EPS 4+4 Pin x 2
PCI-e 6+2 Pin x 4
PCI-e 12+4 Pin x 1
SATA x 8
4 Pin Peripheral x 3+4-Pin Floppy x 1