Dokovací stanice pro HDD 2,5''/3,5'' USB 3.0 Natec Kangaroo Dual, funkce klonování, napájecí adaptér, NSD-0955

Kód: ALI23100000359
949 Kč 784 Kč bez DPH
Skladem online (2 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokovací stanice pro disky z funkcí klonování
Natec Kangaroo Dual je zařízení, díky kterému je možné rychle a jednoduše spravovat data uložená na discích SSD nebo HDD bez nutnosti instalace disku v počítači. Takové řešení šetří nejen čas a zjednodušuje manipulaci z disky, ale je zvláště užitečné při použití s notebooky, ve kterých není fyzicky možné připojit disky HDD a SSD. Díky dvěma slotům Natec Kangaroo Dual umožňuje klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači.
PRAKTICKÁ Dokovací stanice je proto praktické zařízení, které umožňuje uživateli snadno a rychle kopírovat, archivovat, mazat, nebo získávat údaje ze starých disků, k čemuž vám stačí připojit dokovací stanici k počítači pomocí přibaleného kabelu USB. Natec Kangaroo Dual je také ideálním řešením pro firmy, které mohou využívat dokovací stanici na rychlé a efektivní archivování dat, bez nutnosti investovat v drahé zařízení NAS.
FUNKCE KLONOVÁNÍ Díky dvěma slotům SATA vám Natec Kangaroo Dual umožňuje klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači. Kangaroo Dual navíc obsahuje praktické LED diody umístěny na předním panelu, které informují uživatele o stavu operace.
VYSOKÁ PŘENOSOVÁ RYCHLOST Natec Kangaroo Dual používá standard USB 3.0, který umožňuje přenos dat rychlostí až 6Gbps (Super-speed). V balení se nachází výkonný napájecí zdroj, který efektivně napájí zařízení a umožňuje dosáhnout maximální přenosovou rychlost.
ŠIROKÁ KOMPATIBILITA Dokovací stanice Kangaroo Dual podporuje 2,5'' a 3,5'' HDD i SSD s rozhraním SATA I/II/III. Díky funkci Plug&Play, která je kompatibilní s většinou operačních systémů Windows a IOS si počítač automaticky nainstaluje potřebné ovladače. Po připojení zařízení pomocí portu USB se nový disk zobrazí v počítači.
ODOLNÁ KONSTRUKCE Natec Kangaroo Dual je vybavena odolným a stabilním tělem, které poskytuje vysokou bezpečnost disku nacházejícího se uvnitř a jeho optimální chlazení. Gumové nožičky ve spodní části zabraňují přesouvání dokovací stanice po stole. Disky lze vkládat a vybírat ze stanice v režimu Hot Swapp.
SPECIFIKACE Max. přenosová rychlost 6 Gbps Rozhraní: USB 3.0 Konektory (vstupní): 2x Sata I/II/III Konektory (výstupní): USB 3.0 Type-B Max. kapacita disku: 8 TB Velikost disku: 2,5''a 3,5'' Rozměry (ŠxVxH): 129x95x75 mm Typ disku: HDD, SSD Materiál: Hliník, ABS Kompatibilní se systémy: Windows XP/Vista/7/8/10, Mac, Linux Obsah balení: Dokovací stanice, USB 3.0 kabel, napájecí adaptér, návod k použití

EAN: 5901969407907

Doplňkové parametry

Kategorie: Výměnné kity a boxy
Záruka: 24 měsíců
4. Typ pevného disku: HDD
Formát disku: 2,5''/3,5''
Provedení disku: Externí
Záruka (let): 2
USB Standard: USB 3.0 / 3.1
Vhodný pro:: PC / Notebooky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: