19'' výsuv.police 650mm plnovýsuv,nosn.45kg černá, RAB-UP-X19-A1
Kód: ALI50271223835
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (8 ks)
Detailní popis produktu
RAB-UP-X19-A1 19“ plně výsuvná police - výška 45 mm hloubka:650 mm nosnost:45 kg Příbal Šroub M6 x 10 ........................................ 8x Plastová podložka .................................. 8x Plovoucí matice M6 ................................ 8x
EAN: 8595105079324
Doplňkové parametry
Kategorie: Police do 19" rozvaděčů