19'' police A1 s perforací 250mm, max.20kg černá, RAB-UP-250-A1
Kód: ALI50271223913
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nízkoprofilová 19'' police 1U / 250mm V porovnání se standardní policí má tento typ nižší nosnost, ale v rozvaděči nezabírá 1U. Díky své konstrukci tak umožňuje plné využití instalačních pozic v rozvaděči. Takové řešení je výhodou zejména u stísněných instalací nebo v případě nástěnných rozvaděčů. Perforované tělo police zajišťuje proudění vzduchu. Police hluboké 150 mm a 250 mm se instalují pouze na přední vertikální lišty. Obsah balení: 1x Police 1x Montážní příbal Barva: černá! (obrázek pouze ilustrační) Kód Triton: RAB-UP-250-A1
EAN: 8595105006290
Doplňkové parametry
Kategorie: Police do 19" rozvaděčů