ONU jednotky

Nejprodávanější

UBNT UFiber Active Ethernet - Konvertor ethernet-optika, 1x SFP, 1x Gbit RJ45, PoE 802.3af/ PoE 24V, UF-AE
 
815 Kč
(674 Kč bez DPH)
UBNT UFiber WIFI - GPON jednotka s Wi-Fi, 802.11n, 4x Gbit RJ45, SC/APC port, PoE 24V, UF-WiFi
 
2 107 Kč
(1 741 Kč bez DPH)
2 položek celkem
UBNT UFiber Active Ethernet - Konvertor ethernet-optika, 1x SFP, 1x Gbit RJ45, PoE 802.3af/ PoE 24V, UF-AE
674 Kč bez DPH
815 Kč

UBNT UFAE; UFiber Active Ethernet je konvertor optika/ethernet vhodný pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Zařízení se napájí přes pasivní PoE 24V nebo...

Kód: ALI10MNACUBT0003
UBNT UFiber WIFI - GPON jednotka s Wi-Fi, 802.11n, 4x Gbit RJ45, SC/APC port, PoE 24V, UF-WiFi
1 741 Kč bez DPH
2 107 Kč

UBNT UFiber WIFI; Jednotka UFiber WiFi disponující vstupním GPON portem typu SC/APC (WAN) a 4 výstupními porty RJ45 . Maximální rychlost pro downstream je 2,488 Gbps (RX) a pro...

Kód: ALI10MNAAUBT1110