Dell Pro Max MC1425514''FHD+ R7/16G/512/W11P/Š, CMNMV
Kód: ALID-N-MC14255-P3-751Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Technické parametry
Procesor: ,AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (8 jader, 16 vláken, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
Paměť: , 1x 16GB, LPDDR5x, 8000 MT/s, Dual Channe, non-ECC
Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC
Kapacita disku: 512 GB SSD
Displej: 14'', bezdotykový, FHD+, LCD, 400 nitů
Grafická karta: ,Integrovaná AMD Radeon 860M Graphics
Webkamera: FHD HDR RGB kamera, TNR, Camera Shutter, Mikrofon
Připojení: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 + Bluetooth® 5.4
Baterie a napájení: 4článková, 72 Wh, ExpressCharge™ Capable, ,standardní baterie
Barva: Magnetite (šedá)
Výbava a příslušenství
Klávesnice:
podsvícená klávesnice česká/slovenská (MUI) s klávesou Copilot ,- ,
bez numerické klávesnice
Smart Card Reader: ne
Čtečka otisků prstů: ano (Control Vaul 3+)
Thunderbolt 4: ano
vPro: ne
RJ-45: ano
slot pro modul WWAN: ne
Konektivita
2x Port Thunderbolt™ 4 (40 Gb/s) s Power Delivery a DisplayPort
1x Port USB 3.2 1. generace ,(5 Gb/s) ,s technologií PowerShare
1x Port USB 3.2 1. generace ,(5 Gb/s)
1x Univerzální zvukový port
1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s)
1x Port HDMI 2.1
1x Slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu)
Rozměry a hmotnost
Rozměry: Výška: 14,79-24,65 mm, Šířka: 313 mm, Hloubka: 227,3 mm
Hmotnost: od: 1,79 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-max-14-laptop/spd/dell-pro-max-mc14255-laptop/xcto_mc14255_usx
EAN: 5397184988114
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 5397184988114 |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Dell Pro Max |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 8000 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Baterie - počet článků: | 4 |
| Garance notebooku: | 3R NBD |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,79 |
| Barva: | Šedá |
| Model: | 14 MC14255 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 860M Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | LPDDR5x |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 227,3 |
| Šířka (mm): | 313 |
| Hloubka (mm): | 24,65 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Přesný model CPU: | AI7PRO-350 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025070168 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 72 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| EAN: | 5397184988114 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
