Dell Pro 15 Essential/PV15250/i7-1355U/15,6''/FHD/16GB/1TB/Intel int/W11P/Black/3R NBD, 02WP6
Kód: ALID-N-PV15250-P3-703Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Zařízení je dodáváno výrobcem bez napájecího adaptéru. V případě potřeby jej můžete dokoupit. Zdroj naleznete v souvisejících produktech.
Technické parametry
Procesor: ,Intel Core i7-1355U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,7/5,0 GHz, E-core 1,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB, 1x 16GB, DDR5, 5200MT/s
Operační systém: Windows 11 Pro
Kapacita disku: 1 TB, M.2, PCIe NVMe, SSD
Displej: 15.6'' (1920 x 1080), Non-Touch, FHD, 120Hz, WVA, IPS, Anti-Glare, 250 nitů
Grafická karta: ,Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Webkamera: 720p HD kamera
Připojení: Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® 5.3
Baterie a napájení: 4článková, 54Wh (integrovaná),
Zařízení je dodáváno bez napájecího adaptéru.
Barva: Černá (Carbon Black)
Výbava a příslušenství
Klávesnice: ,
Podsvícená ,klávesniceČeská/Slovenská ,
+numerická klávesnice
Smart Card Reader s NFC: ne
Čtečka otisku prstu: Ano
Thunderbolt 4: ne
vPro: ne
Ethernetový port RJ-45: ne
WWAN: Ne
Konektivita
1x ,USB 2.0 Type-A
1x ,USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x ,USB 3.2 Gen 1 Type-C (Data Only)
1x Global headset jack
1x ,HDMI 1.4
1x ,4.5mm barrel power delivery
1x ,SD Card reader
Rozměry a hmotnost
Rozměry: Výška: 16,96 - 18,99 mm, Šířka: 358,5 mm, Hloubka: 235,56 mm
Hmotnost: cca 1,62 kg
Záruka ,3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
EAN: 5397184989913
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 5397184989913 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Dell Pro 15 Essential |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 4400 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Materiál notebooku: | Plast |
| Baterie - počet článků: | 4 |
| Garance notebooku: | 3R NBD |
| Disk - typ: | SSD |
| Úhlopříčka ("): | 15,6 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,62 |
| Barva: | Černá |
| Model: | PV15250 |
| Displej - rozlišení: | 1920x1080 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,7 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Napájecí konektor: | 4.5 mm |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 18,99 |
| Šířka (mm): | 358,5 |
| Hloubka (mm): | 235,56 |
| Přesný model CPU: | i7-1355U |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 54 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| EAN: | 5397184989913 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
