ASUS NTB Zenbook 14 (UX3407NA-OLED174W), Snap X2Elite X2E88100, 14" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Gray, UX3407NA-OLED174W
Kód: ALIIMPE2910524Detailní popis produktu
ASUS NTB Zenbook A14 (UX3407NA-OLED174W)
Part Number: UX3407NA-OLED174W
Procesor
Výrobce procesoru: Qualcomm
Model procesoru: Snapdragon X2 Elite X2E88100
Rychlost procesoru: 4,7 GHz
Počet jader: 18
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200) OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Qualcomm Adreno GPU
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků: 3
Popis napájení
TYPE-C, 100W Ultra mini AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal TYPE-C Cable: 240W
Fyzické charakteristiky
Barva: Iceland Gray
Specifikace: Ceraluminum™ (ceramized aluminum-magnesium alloy)
Rozměry (ŠxVxH): 31.07 x 21.39 x 1.34 ~ 1.59 cm
Hmotnost (přibližná): 0,99 kg
Součásti balení
Sleeve
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
EAN: 4711636516464
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.68 kg |
| EAN: | 4711636516464 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| 2. Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | Qualcomm Adreno |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| EAN: | 4711636516464 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
