ASUS NTB Zenbook 14 (UX3405CA-OLED644W), Ultra 7 255H, 14" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, iArc, W11 Home, Ponder Blue, UX3405CA-OLED644W_B
Kód: ALIIMPE2910505Detailní popis produktu
Bazar - rozbaleno, zapnuto.ASUS Zenbook 14 (UX3405CA-OLED644W)
Part Number: UX3405CA-OLED644W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 Processor 255H
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200) OLED
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 400 nits
Dotykový displej: Ano
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 75 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Ponder Blue
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm (12.30" x 8.67" x 0.59" ~ 0.59")
Váha: 1,28 kg
Záruka
2Y Pick up/ return
Obsah balení
Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support)
Sleeve
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
EAN: 2910505
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 12 měsíců) |
| Hmotnost: | 2.69 kg |
| EAN: | 2910505 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Dotykový displej, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Stylus |
| Grafický čip: | Intel Arc |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 255H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 30637 |
| Počet jader: | 16 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| EAN: | 2910505 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
