ASUS NTB Vivobook S16 (S3607VA-RP107W), Core 5 210H, 16" 1920x1200, 16GB, 512GB SSD, UHD, W11 Home, Matte Gray, S3607VA-RP107W
Kód: ALIIMPE2910477Detailní popis produktu
ASUS NTB Vivobook S16 (S3607VA-RP107W)
Part Number: S3607VA-RP107W
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 5 Processor 210H
Rychlost procesoru: 2,2 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200) 16:10
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Obnovovací frekvence: 144Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 4
Energie baterie: 70 Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Matte Grey
Specifikace: Aluminium/Plastic
Rozměry: 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm (14.06" x 9.87" x 0.63" ~ 0.70")
Váha: 1,70 kg
Záruka
2Y Pick up/return
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
EAN: 4711636519083
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.66 kg |
| EAN: | 4711636519083 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core 5 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Model procesoru: | Intel Core 5 210H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18339 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.2 |
| TDP: | 45 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 144 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| EAN: | 4711636519083 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
