ASUS NTB Vivobook S16 (S3607QA-OLED111WZ), Snap X X1 26 100, 16" 1920 x 1200, 32GB, 512GB SSD, Adreno, W11 Home, Silver, S3607QA-OLED111WZ
Kód: ALIIMPE2910479Detailní popis produktu
ASUS NTB Vivobook S16 (S3607QA-OLED111WZ)
Part Number: S3607QA-OLED111WZ
Procesor
Výrobce procesoru: Snapdragon
Model procesoru: X X1 26 100 Processor
Rychlost procesoru: 2,97 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Jas: 300 nits
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Qualcomm Adreno™ GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
Bez Napájecího Adaptéru – Použijte Type-C 65W
Fyzické charakteristiky
Barva: Cool Silver
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.70 x 25.07 x 1.59 ~ 1.79 cm
Hmotnost (přibližná): 1,74 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
EAN: 4711636519076
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 4711636519076 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core i5 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | Qualcomm Adreno |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Model procesoru: | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 16969 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 3 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3 |
| TDP: | 30 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| EAN: | 4711636519076 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
