ASUS NTB Vivobook S16 (S3607AA-OLED047WZ), Ultra 5 325, 16" 1920 x 1200, 32GB, 512GB SSD, Intel Graphics, W11 Pro, Gray, S3607AA-OLED047WZ
Kód: ALIIMPE2910478Detailní popis produktu
ASUS NTB Vivobook S16 (S3607AA-OLED047WZ)
Part Number: S3607AA-OLED047WZ
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core™ Ultra 5 Processor 325
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Jas: 300 nits
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
Bez Napájecího Adaptéru – Použijte USB-C 68W
Fyzické charakteristiky
Barva: Matte Gray
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm
Hmotnost (přibližná): 1,70 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
EAN: 4711636519069
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.54 kg |
| EAN: | 4711636519069 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| EAN: | 4711636519069 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
