ASUS NTB Vivobook 16 (X1605VA-OLED248Z), Core 9 270H, 16" 1920 x 1200, 8GB, 512GB SSD, Intel Graphics, No OS, Black, X1605VA-OLED248Z
Kód: ALIIMPE2910456Detailní popis produktu
ASUS NTB Vivobook 16 (X1605VA-OLED248Z)
Part Number: X1605VA-OLED248Z
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 9 processor 270H
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 14
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Jas: 300nits
Barevný gamut: 95% DCI-P3 color gamut
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Bez Operačního Systému
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Whrs
Popis napájení
Bez Napájecího Adaptéru – Použijte 68W AC
Fyzické charakteristiky
Barva: Indie Black
Specifikace: Plastic
Rozměry: 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.12" x 9.82" x 0.78" ~ 0.78")
Hmotnost (přibližná): 1,88 kg
EAN: 4711636547437
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 4711636547437 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core i9 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | bez OS |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| EAN: | 4711636547437 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
