ASUS NTB Vivobook 16 (M1607KA-MB143), AI 5 330, 16" WUXGA, 16GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Quiet Blue, M1607KA-MB143
Kód: ALIIMPE2910460Detailní popis produktu
ASUS Vivobook 16 (M1607KA-MB143)
Part Number: M1607KA-MB143
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 5 330 Processor
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200) 16:10
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Bez operačního systému
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 3
Energie baterie: 42 Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Quiet Blue
Specifikace: Plastic
Rozměry: 35.70 x 25.06 x 1.79 ~ 1.99 cm (14.06" x 9.87" x 0.70" ~ 0.78")
Váha: 1,88 kg
Záruka
2Y Pick up/return
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
EAN: 4711636547574
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 3.05 kg |
| EAN: | 4711636547574 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| 2. Typ procesoru: | AMD RYZEN AI 5 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | bez OS |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | AMD Radeon |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Model procesoru: | AMD Ryzen AI 5 330 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 13007 |
| Počet jader: | 4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| EAN: | 4711636547574 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
