ASUS NTB TUF Gaming A14 (FA401GM-RG010), AI 9 465, 14" 2.5K, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5060, No OS, Jaeger Gray, FA401GM-RG010
Kód: ALIIMPE2910510Detailní popis produktu
ASUS TUF Gaming A14 (FA401GM-RG010)
Part Number: FA401GM-RG010
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 465 Processor
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: 2.5K (2560 x 1600, WQXGA)
Typ displeje: Glare
Jas: 400nits
Obnovovací frekvence: 165Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / G-SYNC (data speed up to 10Gbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x card reader (microSD) (UHS-II, 312MB/s)
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Bez operačního systému
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 4
Energie baterie: 73 Whrs
Popis napájení
Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Jaeger Gray
Rozměry: 31.1 x 22.7 x 1.69 ~ 1.99 cm (12.24" x 8.94" x 0.67" ~ 0.78")
Váha: 1,46 kg
Záruka
2Y
EAN: 4711636460491
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.81 kg |
| EAN: | 4711636460491 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| 2. Typ procesoru: | AMD RYZEN AI 9 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | bez OS |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Dedikovaná grafická karta, Web kamera, Čtečka paměťových karet |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060, AMD Radeon |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Rozlišení displeje: | 2560x1600 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| HDD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| EAN: | 4711636460491 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
