ASUS NTB ROG Strix G16 (G615LM-S5382Z), Ultra 9 275HX, 16" 2560 x 1600, 32GB, 1TB SSD, RTX 5060, No OS, Gray, G615LM-S5382Z
Kód: ALIIMPE2910446Detailní popis produktu
ASUS NTB ROG Strix G16 (G615LM-S5382Z)
Part Number: G615LM-S5382Z
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Integrovaná grafická karta: Intel UHD Graphics
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ Displeje: Matný
Režim obrazovky: WQXGA
Dotyková obrazovka: Ne
Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze 5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x RJ45 LAN port
1x Thunderbolt™ 4 with support for DisplayPort™ / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps)
3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in array microphone
Software
Operační systém: No preinstalled OS
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků: 4
Energie baterie: 90Wh
Popis napájení
Bez Napájecího Adaptéru – Použijte 280W AC
Fyzické charakteristiky
Barva: Eclipse Gray
Specifikace: Aluminium LCD cover
Rozměry (ŠxHxV): 354 x 268 x 30,8 mm
Hmotnost: 2,65 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
EAN: 4711636559225
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 4.08 kg |
| EAN: | 4711636559225 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core Ultra 9 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | bez OS |
| Výbava: | RGB podsvícená klávesnice, Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060, Intel UHD |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Výkon CPU dle PassMark: | 55889 |
| Počet jader: | 24 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.4 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.7 |
| TDP: | 55 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Rozlišení displeje: | 2560x1600 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhraní: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C, Thunderbolt |
| Hmotnost notebooku: | 2.6 - 3 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| EAN: | 4711636559225 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
