ASUS NTB ROG Strix G16 (G614PR-RV081W), R9 8940HX, 16" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5070 Ti, W11 Home, Gray, G614PR-RV081W
Kód: ALIIMPE2910508Detailní popis produktu
ASUS ROG Strix G16 (G614PR-RV081W)
Part Number: G614PR-RV081W
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 9 8940HX Processor
Rychlost procesoru: 2,4 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: FHD+ (1920 x 1200, WUXGA)
Typ displeje: Glare
Jas: 300nits
Obnovovací frekvence: 165Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x RJ45 LAN port
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / G-SYNC (data speed up to 40Gbps)
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 40Gbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne, numberpad na touchpadu
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 4
Energie baterie: 90 Whrs
Popis napájení
o6.0, 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Eclipse Gray
Rozměry: 35.4 x 26.4 x 2.26 ~ 3.04 cm (13.94" x 10.39" x 0.89" ~ 1.20")
Váha: 2,50 kg
Záruka
2Y Pick up/return
EAN: 4711636414524
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 4.54 kg |
| EAN: | 4711636414524 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| 2. Typ procesoru: | AMD Ryzen 9 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výbava: | RGB podsvícená klávesnice, Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 Ti, AMD Radeon |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Výkon CPU dle PassMark: | 50226 |
| Počet jader: | 16 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.3 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.4 |
| TDP: | 55 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| EAN: | 4711636414524 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
