ASUS NTB ProArt PX13 (HN7306EA-OLED053WZ), Ryzen AI MAX+ 388, 13.3" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, W11 Home, Black, HN7306EA-OLED053WZ
Kód: ALIIMPE2910454Detailní popis produktu
ASUS NTB ProArt PX13 (HN7306EA-OLED053WZ)
Part Number: HN7306EA-OLED053WZ
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen™ AI MAX+ 388 Processor
Rychlost procesoru: 3,6 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 13,3"
Rozlišení displeje: 3K (2880 x 1800) OLED
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 400 nits (peak)
Dotykový displej: Ano
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
Micro SD 4.0 card reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 73 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
Bez Napájecího Adaptéru – Použijte 200W AC
Fyzické charakteristiky
Barva: Nano Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 29.82 x 20.99 x 1.58 ~ 1.77 cm (11.74" x 8.26" x 0.62" ~ 0.70")
Váha: 1,39 kg
Součásti balení
Stylus with wireless charger (ASUS Pen SA205H-MPP2.6 support)
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
EAN: 4711636474436
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 3.11 kg |
| EAN: | 4711636474436 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 13.3 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Dotykový displej, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Čtečka paměťových karet |
| Grafický čip: | AMD Radeon |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlišení displeje: | 2880x1800 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| EAN: | 4711636474436 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
