ASUS NTB ProArt P16 (H7606WX-OLED066X), Ryzen AI 9 HX 370, 16" 2880 x 1800, 64GB, 2TB SSD, RTX 5090, W11 Pro, Black, H7606WX-OLED066X
Kód: ALIIMPE2910462Detailní popis produktu
ASUS NTB ProArt P16 (H7606WX-OLED066X)
Part Number: H7606WX-OLED066X
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 HX 370 Processor
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 12
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: 3K, 2880 x 1800 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 60Hz
Jas: 500nits
Dotykový displej: Ano
Barevný gamut: 100% DCI-P3 color gamut
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5090 Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 64 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 2048 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps)
1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
SD Express 7.0 card reader
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 90Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Nano Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.49 x 24.69 x 1.49 ~ 1.73 cm
Hmotnost (přibližná): 1,85 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
EAN: 4711636547529
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 4.62 kg |
| EAN: | 4711636547529 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| 2. Typ procesoru: | AMD RYZEN AI 9 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Dotykový displej, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Čtečka paměťových karet |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5090, AMD Radeon |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Model procesoru: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 35080 |
| Počet jader: | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 64 |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlišení displeje: | 3840x2400 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| SSD Kapacita (GB): | 2048 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2, SD karta, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| EAN: | 4711636547529 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
