ASUS NTB ExpertBook P5 (P5605CAA-CU7321X), Ultra 7 365H, 16" 2560 x 1600, 32GB, 1TB SSD, Intel, W11 Pro, Gray, P5605CAA-CU7321X
Kód: ALIIMPE4830128Detailní popis produktu
ASUS NTB ExpertBook P560 (P5605CAA-CU7321X)
Part Number: P5605CAA-CU7321X
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 356H
Rychlost procesoru: 1,9 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600
Typ displeje: Matný
Poměr stran: 16:9
Obnovovací frekvence: 144Hz
Dotykový displej: Ne
Jas: 400nits
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 2280 NVMe™ PCIe 5.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, support display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 63Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal (Adapter+power cord)
Fyzické charakteristiky
Barva: Misty Grey
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.84 x 25.39 x 1.00 ~ 1.80 cm
Hmotnost (přibližná): 1,69 kg
EAN: 4711636499262
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.94 kg |
| EAN: | 4711636499262 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Čtečka otisků prstů, Numerická klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Rozlišení displeje: | 2560x1600 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 144 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhraní: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| EAN: | 4711636499262 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
