ASUS ExpertBook B3 Flip/B3402FBA/i3-1215U/14''/FHD/T/8GB/256GB SSD/UHD/W11P EDU/Black/2R, B3402FBA-EC0419XA
Kód: ALI185-B3402-EC0419XAŠiroká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Model určen pro žáky, učitele a školy.
Model: ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402, 12th Gen Intel)
Operační systém: Windows 11 Pro Education
(Modely s operačním systémem Windows EDU smí legálně využívat jen vzdělávací instituce, akademičtí pracovníci a další entity, které splňují licenční podmínky společnosti Microsoft!) https://www.microsoft.com/cs-cz/education/jak-nakoupit/licencovani
Procesor: Intel Core i3-1215U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.4 GHz, 6 cores)
Paměť: 8G DDR4 integrováno na desce
Počet slotů (celkem / volné): 1/1
Pevný disk: 256GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Volné sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 14'' FHD (1920 x 1080) 16:9 lesklý dotykový
Stylus: ne
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 720p HD camera s bezpečnostní clonou
Čtečka otisku prstu: ano
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2
2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card
USB:
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery
Další konektory:
1x HDMI 2.0b
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 50 Wh, 3 články Li-ion
Napájení: TYPE-C, 65W AC Adapter
Šasi: hliník a plast
Barva: Star Black
Rozměry: 32.90 x 22.39 x 1.92 ~ 1.95 cm
Hmotnost: 1,61 kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-12th-gen-intel/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
EAN: 4711387112090
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4711387112090 |
| Počet paměťových slotů: | 1 |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| WWW_PRO_3L: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Naše logo - Office |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | ASUS ExpertBook B3 Flip |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Webová kamera: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro Education |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Podpora RAID: | Ne |
| Paměť - velikost (GB): | 8 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 1 ks |
| USB 2.0 (počet): | 1 ks |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Výstup sluchátka: | Ano |
| Vstup mikrofon: | Ano |
| Materiál notebooku: | Hliník a plast |
| Zdroj: | 65 W |
| Baterie - články: | 3 články |
| Garance notebooku: | 2R |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,61 |
| Displej - úhlopříčka [palce]: | 14 |
| Barva: | Černá |
| Model notebooku: | B3402FBA |
| Displej - rozlišení: | 1920x1080 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 ks |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| Displej - velikost: | 14" - 14,9" |
| Modelová řada GPU: | Intel UHD Graphics 64EU |
| Disk - kapacita HDD: | Ne |
| Disk - kapacita SSD: | 256GB SSD |
| Disk - kapacita eMMC: | Ne |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | Intel 12. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 19,5 |
| Šířka (mm): | 329 |
| Hloubka (mm): | 223,9 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Model určen pro školy: | Ano |
| Přesný model CPU: | i3-1215U |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N922090173 |
| Disk - kapacita UFS: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,4 |
| Displej - jas (nits): | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 50 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| EAN: | 4711387112090 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
