ACER NTB TravelMate P2 14 (TMP214-75-G3-TCO-518A),Ultra 5 125H,14"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11P,Gray, NX.BQHEC.003
Kód: ALIIMPE11295228Detailní popis produktu
ACER NTB TravelMate P2 14 (TMP214-75-G3-TCO-518A)
Part Number: NX.BQHEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core™ Ultra 5 processor 125H
Rychlost procesoru: 3,3 GHz
Počet jader: 14
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14,5"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Anti-Glare IPS
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD
Síť a komunikace
WiFi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen1
2x USB Type-C port
HDMI 2.0
RJ-45
3.5mm Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Professional
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53 Whrs
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO10.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Rozměry: 319,9 (W) x 235,4 (D) x 22,95 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,55 kg
EAN: 4711474956347
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.52 kg |
| EAN: | 4711474956347 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Čtečka otisků prstů, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Čtečka paměťových karet |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 20475 |
| Počet jader: | 14 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.3 |
| TDP: | 28 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhraní: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| EAN: | 4711474956347 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
