Kód: ALIIMPE11295322
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (20 KS)
Detailní popis produktu
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I51-97NM)
Part Number: NH.U3VEC.006
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 386H
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060
Paměť
Standardní paměť: 32GB (16+16)
Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
microSD Card Reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Chazení: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 92 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Specifikace: Abyssal Black Aluminium LCD + bottom cover
Rozměry: 356,78 (W) x 275,5 (D) x 12 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,3 kg
EAN: 4711721054741
Doplňkové parametry
Kategorie: Notebooky
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 4.22 kg
EAN: 4711721054741
1. Úhlopříčka displeje ("): 16
2. Typ procesoru: Intel Core Ultra 9
4. Typ pevného disku: SSD
7. Operační systém: Linux
Grafický čip: NVIDIA RTX 5060
Typ zařízení: Notebook
Použití: Herní
Podpora AI: Ano
Kapacita paměti grafické karty (GB): 8
Velikost paměti RAM (GB): 32
Typ panelu: IPS
Rozlišení displeje: 2560x1600
Obnovovací frekvence displeje (Hz): 165
Formát obrazovky: 16:10
Povrchová úprava displeje: Matný
SSD Kapacita (GB): 1024
Rozhraní: LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C