ACER NTB Nitro V 17 AI (ANV17-41-R1YM),Ryzen 7 260,17.3"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 5050,Linux,Black, NH.QYTEC.005
Kód: ALIIMPE11295315Detailní popis produktu
ACER NTB Nitro V 17 AI (ANV17-41-R1YM)
Part Number: NH.QYTEC.005
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 7 260
Rychlost procesoru: 3,8 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5050
Velikost obrazovky: 17,3"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: FHD
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Poměr stran: 16:9
Paměť
Standardní paměť: 16 GB (8+8)
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze 5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Obsidian Black
Specifikace: Obsidian Black Aluminium LCD + Bottom cover
Rozměry: 361.24 (W) x 278.4 (D) x 24.74/25.46 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,5 kg
EAN: 4711721042809
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 4.06 kg |
| EAN: | 4711721042809 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 17.3 |
| 2. Typ procesoru: | AMD RYZEN AI 7 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Linux |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Numerická klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5050 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 260 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 28185 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.8 |
| TDP: | 45 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlišení displeje: | 1920x1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 2.6 - 3 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| EAN: | 4711721042809 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
