ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver, NX.JRHEC.005
Kód: ALIIMPE11295346Detailní popis produktu
ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H)
Part Number: NX.JRHEC.005
Procesor
Výrobce procesoru: MediaTek
Model procesoru: Kompanio Ultra 910
Rychlost procesoru: 3,6 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Glare IPS
Poměr stran: 16:10
Jas: 350 nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ano
Barevný gamut: sRGB 100%
Grafická karta: Arm Immortalis-G925 MC11
Paměť
Standardní paměť: 12 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: UFS + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen1
3,5 mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Google Chrome Core Operating System
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
Bez Adaptéru – použijte 100W USB Type-C AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Platinum Silver
Rozměry: 313 (Š) x 232 (H) x 16 (V) mm
Hmotnost (přibližná): 1,4 kg
EAN: 4711721025574
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.02 kg |
| EAN: | 4711721025574 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| 2. Typ procesoru: | MediaTek |
| 4. Typ pevného disku: | UFS |
| 7. Operační systém: | Google Chrome OS |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Touchpad, Čtečka otisků prstů, Web kamera |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 12 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| SSD Kapacita (GB): | 256 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| EAN: | 4711721025574 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
