ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA),Core 3 100U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray, NX.KRWEC.00J
Kód: ALIIMPE11295327Detailní popis produktu
ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA)
Part Number: NX.KRWEC.00J
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 3 processor 100U
Rychlost procesoru: 1,2 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5 Memory On Board
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11 a: Ano
Bluetooth v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C
2x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
FHD USB Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Wh
Popis napájení
65W 3mm AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Rozměry (ŠxHxV): 318.5 x 225.5 x 18.9 mm
Hmotnost (přibližná): 1,50 kg
EAN: 4711721049730
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 2.51 kg |
| EAN: | 4711721049730 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 15.6, 14 |
| 2. Typ procesoru: | Intel Core 3 |
| 4. Typ pevného disku: | SSD |
| 7. Operační systém: | Windows 11 Home |
| Výbava: | BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Web kamera |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Model procesoru: | Intel Core 3 100U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 12608 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.7 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.2 |
| TDP: | 15 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Rozlišení displeje: | 1920x1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| EAN: | 4711721049730 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
