Kód: ALIIMPE11295327
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (28 KS)
Detailní popis produktu
ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA)
Part Number: NX.KRWEC.00J
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 3 processor 100U
Rychlost procesoru: 1,2 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5 Memory On Board
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11 a: Ano
Bluetooth v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C
2x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
FHD USB Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50Wh
Popis napájení
65W 3mm AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Rozměry (ŠxHxV): 318.5 x 225.5 x 18.9 mm
Hmotnost (přibližná): 1,50 kg
EAN: 4711721049730
Doplňkové parametry
Kategorie: Notebooky
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 2.51 kg
EAN: 4711721049730
1. Úhlopříčka displeje ("): 15.6, 14
2. Typ procesoru: Intel Core 3
4. Typ pevného disku: SSD
7. Operační systém: Windows 11 Home
Výbava: BlueTooth, Touchpad, Podsvícená klávesnice, Web kamera
Grafický čip: Intel® Graphics
Typ zařízení: Notebook
Model procesoru: Intel Core 3 100U
Výkon CPU dle PassMark: 12608
Počet jader: 6
Maximální frekvence procesoru (GHz): 4.7
Frekvence procesoru (GHz): 1.2
TDP: 15
Velikost paměti RAM (GB): 16
Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
Formát obrazovky: 16:9
SSD Kapacita (GB): 512
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C