Logitech Mouse MX Master 4 for Mac / 910-007577 Black, 910-007577
Kód: ALIIMPE828077Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Logitech MX Master 4
Myš MX Master 4 je vysoce výkonná myš s hmatovou odezvou, která byla navržena pro maximální soustředěnou a přesnou práci, kterou můžete vnímat dotykem. Ušetřete až 33% času díky zkratkám Actions Ring pro přístup k nástrojům a akcím přímo na vašem kurzoru.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 200 - 8 000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 8 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Typ napájení | přes USB-C |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, macOS, Linux, ChromeOS, Android |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 128.15 x 88.35 x 50.8 mm |
| Váha myši | 150 g |
EAN: 5099206133112
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 Rok(ů) |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5099206133112 |
| Rozhraní myši: | Bezdrátová Bluetooth, Bezdrátová s USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Specifikace myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| EAN: | 5099206133112 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
