HP myš - HP Tilt Ergonomic Mouse 725M, BH0Z5AA#ABB
Kód: ALIIMPE1523037Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Ergonomická myš HP Tilt 725M
Parametry
| Název produktu | Ergonomická myš HP Tilt 725M |
|---|---|
| Produktové číslo | BH0Z5AA |
| Přehled | Zvládejte dlouhé hodiny s myší, se kterou se hned budete cítit pohodlně. Její poloverikální sklon nabízí plnou oporu pro ruce, zatímco duální bezdrátové připojení, rychlé vertikální a horizontální posouvání a rychlé nabíjení vám zajistí produktivitu po celý den. |
| Barva | Černá |
| Typ baterie | Napájeno superkondenzátorem |
| Životnost baterie | Výdrž: až 1 měsíc |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 11,7 × 8 × 5,6 cm |
| Hmotnost | 120 g |
| Hmotnost balení | 234 g 0.52 lb |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS; ChromeOS |
| Minimální požadavky na systém | Port USB Type-A; Bluetooth |
| Záruka | Standardní jednoletá omezená záruka HP |
| Obsah balení | Kabelová myš; dongle USB; nabíjecí kabel USB Type-C; úvodní příručka; záruční list; karta R.E.D. (pouze EMEA) |
| Země původu | China(ABA, UUF, ABB) |
| Poznámka pod čarou [01] | [1] Vyžaduje software HP Accessory Center (HPAC). Software HPAC je k dispozici volně ke stažení v obchodě Microsoft Store. |
| Poznámka pod čarou [02] | [2] Rychlé nabíjení je založeno na portu USB Type-C – 3.0 (5 V, 2,0 A), skutečná doba nabíjení se může lišit v závislosti na typu portu a okolních podmínkách. |
| Poznámka pod čarou [03] | [3] Podíl recyklovaných plastů vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018 EPEAT. |
| Poznámka pod čarou [04] | [4] Certifikát Forest Stewardship Council (FSC) je důkazem, že všechny součásti našich obalů pocházejí z odpovědně obhospodařovaných lesů, které jsou přínosné pro životní prostředí. |
| Právní omezení | Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informace obsažené v tomto dokumentu se mohou změnit bez předchozího upozornění. Jediná záruka k produktům a službám společnosti HP je určena záručními podmínkami přiloženými k těmto produktům a službám. Ze žádných uvedených informací nelze vyvodit existenci dalších záruk. Společnost HP není odpovědná za technické nebo redakční chyby ani za opomenutí vyskytující se v tomto dokumentu. Windows je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
EAN: 199251099182
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 12 měsíců) |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 199251099182 |
| Rozhraní myši: | Bezdrátová Wi-Fi |
| Druh myši: | Optická |
| Specifikace myši: | 3 tlačítková, S kolečkem |
| EAN: | 199251099182 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
