BAZAR - EPSON EcoTank L15180 (poškozený obal), C11CH71406//BAZAR
Kód: ALIIMPE1092637Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
EcoTank Pro L15180
Tato rychlá multifunkční barevná tiskárna A3 s bohatou nabídkou funkcí nabízí bezproblémový tisk a mimořádně nízké celkové náklady na vlastnictví.
Toto snadno použitelné zařízení EcoTank Pro Wi-Fi umožňuje tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat dokumenty s výjimečně nízkými náklady na tisk a nízkou spotřebou energie díky technologii Heat-Free. Vysoká rychlost tisku a skenování formátů A3 a A4 šetří váš čas. Pomocí technologie Open Platform lze snadno integrovat mnoho softwarových řešení do stávající IT infrastruktury.
Toto snadno použitelné zařízení EcoTank Pro Wi-Fi umožňuje tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat dokumenty s výjimečně nízkými náklady na tisk a nízkou spotřebou energie díky technologii Heat-Free. Vysoká rychlost tisku a skenování formátů A3 a A4 šetří váš čas. Pomocí technologie Open Platform lze snadno integrovat mnoho softwarových řešení do stávající IT infrastruktury.
Tiskárna A3 4 v 1 s mimořádně nízkými náklady
Hospodárný inkoustový tankový systém
Vysoká rychlost tisku a skenování
Tisk až 25 stran za minutu a skenování až 27,5 obrazů za minutu
Snadno použitelná přední inkoustová nádržka
Bezproblémové doplňování inkoustu z vylepšených lahviček bez nepořádku
Mobilní tisk a připojení k mobilním zařízením
Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet a bezplatné aplikace pro mobilní tisk2
Pokročilá softwarová řešení
Snadná integrace softwaru do stávající infrastruktury informačních technologií
S tiskárnou L15180 ušetříte při každém tisku. Díky cenově dostupným lahvičkám s inkoustem můžete dosáhnout neuvěřitelně nízkých nákladů na tisk jedné strany. Technologie Heat-Free společnosti Epson snižuje spotřebu energie na minimum, takže ušetříte za elektřinu.
Čas jsou peníze
Tiskárna L15180 vytiskne první stranu za pouhých 5,5 sekund1 a rychlost tisku dosahuje až 25 stran za minutu. S automatickým podavačem dokumentů lze skenovat až 26 obrazů za minutu.
Kompatibilita s pokročilými softwarovými řešeními
V zájmu zvýšení efektivity lze integrovat mnoho softwarových řešení do stávající IT infrastruktury. Patří mezi ně software Epson Remote Services (ERS), který nabízí cloudový systém monitorování a správy zařízení. Tento systém umožňuje vzdáleně provádět pokročilou diagnostiku firemních produktů společnosti Epson.
Minimální potřeba zásahů ze strany uživatele
Tato tiskárna EcoTank Pro umožňuje vytisknout tisíce stran bez doplňování inkoustu. Dva zásobníky papíru formátu mají kapacitu 500 listů. Se zadním podavačem s kapacitou 50 listů a automatickým podavačem dokumentů si nemusíte dělat starosti s ručním podáváním.
Snadno použitelná a spolehlivá
Funkce můžete snadno vybírat na barevném dotykovém LCD displeji. Doplňování velkých předních inkoustových nádržek je snadné a intuitivní. Lahvičky s inkoustem jsou uzavíratelné a nekapou.
Tiskněte téměř odkudkoli
S tiskárnou L15180 můžete snadno tisknout z mobilních telefonů, tabletů a notebooků. Prostřednictvím připojení Wi-Fi a Wi-Fi Direct můžete odesílat dokumenty k tisku z chytrých zařízení pomocí aplikace Epson iPrint2.
Specifikace
| Technologie | |
|---|---|
| Metoda tisku | Tisková hlava PrecisionCore™ |
| Konfigurace trysek | 800 trysky černá, 800 Trysek pro každou barvu |
| Min. velikost kapky | 3,8 pl |
| Inkoustová technologie | DURABrite™ ET |
| Category | Pracovní skupina |
| Multifunkce | Tisk, Skenování, kopií, Fax |
| Tisk | |
| Number of colours | 4 colour |
| Čas do vytištění první stránky | Černobíle 5,5 s, Colour 5,5 s, According to IEEE/ISO 17629 |
| Rychlost tisku ISO/IEC 24734 | 25 Str./min Černobíle, 25 Str./min Colour |
| Rychlost oboustranného tisku ISO/IEC 24734 | 21 A4 str./min. Černobíle, 21 A4 str./min. Colour |
| Tiskové rozlišení | 4.800 x 1.200 dpi |
| Max. objem tisku | 66.000 Stran za měsíc |
| Barvy | Černá [Pigment], Azurová [Pigment], Žlutá [Pigment], Purpurová [Pigment] |
| Print from | PC, MAC, Network, Mobile Device, USB, PC (drátové), PC (bezdrátové), Mobilní zařízení (WiFi Direct) |
| Skenování | |
| Double-sided scanning | Ano |
| Rychlost jednostranného skenování (A4 černobíle) | 26 ipm with ADF scan |
| Rychlost oboustranného skenování (A4 černobíle) | 11,5 ipm with ADF scan |
| Rychlost jednostranného skenování (A4 barevně) | 9 ipm with ADF scan |
| Rychlost oboustranného skenování (A4 barevně) | 6 ipm with ADF scan |
| Skenovací rozlišení | 1.200 dpi (horizontálně x vertikálně) |
| Optické rozlišení (ADF) | 1.200 dpi (horizontálně x vertikálně) |
| Výstupní formáty | BMP, JPEG, TIFF, multi-TIFF, PDF, PNG |
| Typ skeneru | Contact image sensor (CIS) |
| Faxování | |
| Rychlost odesílání faxu | až 33,6 kb/s / přibl. 3 s/stránku |
| Režim korekce chyb | CCITU/ITU Group3 – fax s režimem korekce chyb |
| Faxové funkce | Faxování z PC, Fax na e-mail, Příjem a uložení, Automatické opakování, Adresář, Rozesílání faxu, Náhled faxu, Přijetí průzkumu |
| Možnosti připojení řídicí jednotky | |
| Síťový protokol | HTTPS, IPv4, IPv6, SNMP |
| Rozhraní | Vysokorychlostní rozhraní USB – kompatibilní s USB 2.0, Ethernetové rozhraní (100 Base-TX / 10 Base-T), bezdrátová síť LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), Wi-Fi Direct, Hostitel USB |
| WLAN zabezpečení | WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA2 PSK (AES) |
| Zpracování papíru/médií | |
| Formáty papíru | A4 (21.0x29,7 cm), Legal, A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B6 (12,5x17,6 cm), B5 (17,6x25,7 cm), No. 10 (obálka), DL (obálka), C6 (obálka), C4 (obálka), Letter, Letter Legal, A3 (29,7x42,0 cm), A3+ |
| Automatický podavač dokumentů | 50 Strany |
| Vhodná gramáž papíru | 64 g/m2 - 255 g/m2 |
| Duplexní tisk | Ano (A4/A3, obyčejný papír) |
| Kapacita výstupního zásobníku | 125 Listy |
| Kapacita zásobníku papíru | 250 Listy Standardní, 550 Listy max |
| Zadní dráha papíru (speciální média) | Ano |
| Počet zásobníků papíru | 3 |
| Obecné informace | |
| Spotřeba energie | 19 W (samostatné kopírování, vzor ISO/IEC 24712), 0,7 W (úsporný režim), 9,7 W Připraveno, 0,15 W (vypnutí), TEC 0,13 kWh/week |
| Napájení | AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz 220 V, 240 V |
| Rozměry výrobku | 515? x 500 x 350 mm (šířka x hloubka x výška) |
| Hmotnost výrobku | 21,5 kg |
| Max. hladina hluku | 6,7 B (A) podle vzoru ISO 7779 s papírem Epson Premium Glossy Photo Paper / režim Photo RPM - 52 dB (A) podle ISO 9226 Provoz: 6,7 B (A) Operation (Roll): 52 dB (A) |
| kompatibilní operační systémy | Android, XenApp 5.0, XenApp 6.0, Citrix XenApp 6.x, Citrix XenApp 7.6 a novější, Citrix XenApp 7.x, Citrix XenApp Version 6.5, Citrix XenApp Version 7.6, Citrix XenDesktop Version 7.6, Linux, MAC OS 10.15 + nebo novější, Mac OS 10.10.x, Mac OS 10.11, Mac OS 10.2+, Mac OS 10.3+, Mac OS 10.4+, Mac OS 10.4.11 nebo novější (pouze Epson Scan), Mac OS 10.5+, Mac OS 10.5.8 nebo novější, Mac OS 10.5.8 nebo novější (vyžaduje stažení ovladače z webových stránek společnosti Epson), Mac OS 10.5.9, Mac OS 10.6+, Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X, Mac OS X 10.11.x, Mac OS X 10.11.x nebo novější, Mac OS X 10.12, Mac OS X 10.12.x, Mac OS X 10.13.x, Mac OS X 10.6.8, Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64bitová verze), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista (32/64bitová verze), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2 or later, Verze Windows XP Professional x64, iOS 5.0+, iOS 6.0+, iOS 7 |
| Obsažený software | Epson Device Admin, Epson Scan 2, Epson Status Monitor, EpsonNet Config |
| Akustický tlak | Provoz: 52 dB (A) |
| Tisk z mobilních zařízení a tisk do cloudu | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print Driver, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint |
| Obsah dodávky | 1 kompletní sada inkoustu (BK – 127 ml, CMY – 70 ml), Ovladače a pomocné programy (CD), Instalační/bezpečnostní příručka, Hlavní zařízení, napájecí kabel, Úvodní příručka, Záruční dokument |
| Další vlastnosti | |
| Funkce a vlastnosti | Dotyková obrazovka, Přímý tisk z USB |
| LCD displej | Typ: Barevně, Dotyková obrazovka, Úhlopříčka: 10,9 cm |
| Zpracování médií | Automatický podavač dokumentů, oboustranná kopie (A4/A3, obyčejný papír), Automatický podavač dokumentů, oboustranný fax (A4/A3, obyčejný papír), Automatický podavač dokumentů, oboustranné skenování (A4/A3, obyčejný papír), Automatický oboustranný tisk (A4/A3, obyčejný papír) |
| Paměťové karty | není k dispozici |
| Ostatní | |
| Záruka | 12 měsíců Servis u zákazníka |
| Další funkce | |
| Emulace | PCL5e, PCL6 |
| Optional Software & Solutions | Epson Device Admin, Epson Net Config, Nástroj Remote Panel |
| Security | TLS, SSL, IEE 802, SNMP, FTP, IPv6, HTTPs, WPA2, WPA3, IEEE802 |
Co je v krabici
- 1 kompletní sada inkoustu (BK – 127 ml, CMY – 70 ml)
- napájecí kabel
- Instalační/bezpečnostní příručka
- Ovladače a pomocné programy (CD)
- Záruční dokument
- Hlavní zařízení
- Úvodní příručka
EAN: 1092637
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkční |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 12 měsíců) |
| Hmotnost: | 24.53 kg |
| EAN: | 1092637 |
| Tisková technologie: | Inkoustový tankový systém |
| Maximální formát tisku/média: | A3 |
| Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI): | 1200x4800 |
| Rozhraní tiskárny: | USB, Síťové, Wi-Fi |
| Maximální rychlost tisku (A4 za minutu): | 25 |
| Automatický oboustranný tisk (Duplex): | Ano |
| Standardní počet vstupních zásobníků: | 3 |
| Maximální počet vstupních zásobníků: | 3 |
| Typ skeneru: | Průtahový |
| Skutečné rozlišení skeneru (v DPI): | 1200 |
| Automatický podavač dokumentů: | Volitelně |
| Fax: | Ne |
| Funkce: | Barevný tisk |
| EAN: | 1092637 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


