Samsung Odyssey OLED G6 (G60SD) 27" QD OLED 2560x1440 Mega DCR 0.03ms 250cd HDMI DP pivot 360Hz, LS27DG600SUXEN
Kód: ALIASBSKSALS27DG600SUXEN
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (20 ks)
Detailní popis produktu
Screen Size (Class) 27
Flat / Curved Flat
Active Display Size (HxV) (mm) 590.42(H) x 333.72(V) mm
Screen Curvature N/A
Aspect Ratio 16:09
Panel Type OLED
Brightness (Typical) 250 cd/?
Brightness (Min) 200 cd/?
Contrast Ratio (Static) 1,000,000:1
Contrast Ratio (Dynamic) N/A
HDR(High Dynamic Range) HDR10
HDR10+ HDR10+ Gaming
Mini LED Local Dimming N/A
Resolution QHD (2,560 x 1,440)
Response Time (ms) 0.03ms(GTG)
Viewing Angle (H/V) 178°(H)/178°(V)
Color Support Max 1B
Color Gamut (NTSC) N/A
Color Gamut (DCI Coverage) 99% (CIE1976)
Color Gamut (sRGB Coverage) N/A
Frame Rate Max 360Hz
Eco Saving Plus N/A
0.00 W Off mode N/A
Eye Saver Mode Yes
Flicker Free Yes
Picture-In-Picture Yes
Picture-By-Picture N/A
Quantum Dot Color Yes
Image Size Yes
Daisy Chain N/A
Windows Certification Windows 11
FreeSync FreeSync Premium Pro
G-Sync N/A
VESA Adaptive-Sync N/A
Off Timer Plus N/A
Black Equalizer Yes
Virtual AIM Point Yes
Core Sync Yes
Game Bar N/A
Gaming Hub N/A
Refresh Rate Optimizor N/A
Super Arena Gaming UX Yes
HDMI-CEC N/A
Auto Source Switch Auto Source Switch+
Adaptive Picture N/A
Super Ultrawide GameView Yes
KVM Switch N/A
Smart Type N/A
Operating System N/A
Bixby N/A
Far-Field Voice Interaction N/A
Built-in Voice Assistant N/A
TV Plus N/A
Universal Guide N/A
SmartThings Hub N/A
Multi Device Experience N/A
My Contents N/A
ScreenVitals N/A
Multi View N/A
Smart Calibration N/A
NFT N/A
Knox Vault N/A
Workspace N/A
Wireless Display N/A
D-Sub N/A
HDCP Version (D-Sub) N/A
DVI N/A
HDCP Version (DVI) N/A
Display Port 1 EA
Display Port Version 1.4
HDCP Version (DP) 2.2
Display Port Out N/A
Display Port Out Version N/A
Mini-Display Port N/A
HDCP Version (Mini-DP) N/A
HDMI 2 EA
HDMI Version 2.1
HDCP Version (HDMI) 2.2
Micro HDMI N/A
Micro HDMI Version N/A
HDCP Version (Micro HDMI) N/A
Audio In N/A
Headphone Yes
USB Ports 2
USB Hub Version 3.0
USB-C N/A
USB-C Charging Power N/A
HDCP Version (USB-C) N/A
Thunderbolt Input N/A
Thunderbolt Charging Power N/A
Version of Thunderbolt N/A
HDCP Version (Thunderbolt) N/A
Ethernet (LAN) N/A
WiFi N/A
Bluetooth N/A
Built-in Camera N/A
Windows Hello Certification N/A
Speaker N/A
Speaker Output N/A
Adaptive Sound N/A
Temperature 10~40 ?
Humidity 10~80,non-condensing %
Factory Tunning N/A
Gray Balance N/A
Uniformity Correction N/A
Factory Calibration Report N/A
Front Color SILVER
Rear Color SILVER
Stand Color Silver
Stand Type HAS PIVOT
HAS(Height Adjustable Stand) 120.0 ±5.0
Tilt -2.0?(± 2°) ~ 25.0?(± 2°)
Swivel -30.0?(± 3°) ~ 30.0?(± 3°)
Pivot -92.0?(± 2°) ~ 92.0?(± 2°)
Wall Mount 100 x 100
Energy Efficiency Class G
Recycled Plastic Yes
Power Supply AC 100~240V
Power Consumption (Max) 140 W
Power Consumption (Typ) 31.0 W
Power Consumption (DPMS) 0.50 W
Power Consumption (Off Mode) 0.30 W
Power Consumption (Yearly) 45 kWh/year
Type External Adaptor
Set Dimension with Stand (WxHxD) 611.7 x 554.2 x 263.5 mm
Set Dimension without Stand (WxHxD) 611.7 x 353.8 x 49.2 mm
Package Dimension (WxHxD) 684 x 200 x 464 mm