SAMSUNG MT OLED Gaming Monitor 27" Odyssey LS27HG612SUXEN - 2560x1440, 240Hz, HDMI, DP, Pivot, LS27HG612SUXEN
Kód: ALIIMPE10619809Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Specifikace
| Displej | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Plochý / Prohnutý | Plochý |
| Aktivní velikost obrazovky (V x Š) | 590,42 x 333,72 mm |
| Poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | OLED |
| Záruka na vypálení obrazu (Burn-In) | Pokryto v rámci záruky při běžném používání (nevztahuje se na komerční využití nebo nesprávné zacházení) |
| Jas (typický) | 200 cd/m2 |
| Jas (špičkový) | 400 cd/m2 |
| Jas (minimální) | 190 cd/m2 |
| Statický kontrastní poměr | 1 000 000 : 1 |
| HDR (vysoký dynamický rozsah) | HDR10 |
| HDR10+ | HDR10+ Gaming |
| Rozlišení | QHD (2560 x 1440) |
| Doba odezvy | 0,03 ms (GTG) |
| Pozorovací úhel (H/V) | 178/178 |
| Podpora barev | Max 1 mld. |
| Barevný gamut (DCI pokrytí) | 99 % (CIE1976) |
| Obnovovací frekvence | Max 240 Hz |
| Obecné vlastnosti | |
| Úspora energie (Energy Saving Solution) | Ano |
| Režim šetření zraku (Eye Saver Mode) | Ano |
| Technologie Flicker Free | Ano |
| Quantum Dot Color | Ano |
| Velikost obrazu | Ano |
| Certifikace Windows | Windows 11 |
| FreeSync | FreeSync Premium |
| G-Sync | G-Sync Compatible |
| Časovač vypnutí (Off Timer Plus) | Ano |
| Ekvalizér černé (Black Equalizer) | Ano |
| Virtuální bod zaměřování (Virtual AIM Point) | Ano |
| Super Arena Gaming UX | Ano |
| Automatické přepínání zdroje (Auto Source Switch+) | Ano |
| Rozhraní | |
| Display Port | 1 ks |
| Verze Display Portu | 1.4 |
| HDCP verze (DP) | 2.2 |
| HDMI | 1 ks |
| Verze HDMI | 2.1 |
| HDCP verze (HDMI) | 2.2 |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Audio | |
| Reproduktor | Ne |
| Provozní podmínky | |
| Teplota | 10 ~ 40 °C |
| Vlhkost | 10 ~ 80 % (nekondenzující) |
| Design | |
| Barva přední strany | Černá |
| Barva zadní strany | Černá |
| Barva stojanu | Černá |
| Typ stojanu | Výškově nastavitelný (HAS) |
| Nastavení výšky (HAS) | 105,0 (±5,0) mm |
| Náklon (Tilt) | -3° (±2°) ~ 25° (±2°) |
| Otáčení do stran (Swivel) | -45° (±3°) ~ 45° (±3°) |
| Otočení na výšku (Pivot) | -92° (±2°) ~ 92° (±2°) |
| Montáž na stěnu (VESA) | 100 x 100 mm |
| Eco | |
| Energetická třída | E |
| Recyklovaný plast | Ano |
| Spotřeba | |
| Napájení | AC 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (maximální) | 78 W |
| Spotřeba energie (typická) | 20,4 W |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 0,50 W |
| Spotřeba energie (vypnutý stav) | 0,30 W |
| Roční spotřeba energie | 30 kWh/rok |
| Typ napájení | Externí adaptér |
| Rozměry | |
| Rozměry se stojanem (Š x V x H) | 609,9 x 512,7 x 250,2 mm |
| Rozměry bez stojanu (Š x V x H) | 609,9 x 359,3 x 57,0 mm |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 487 x 120 x 672 mm |
| Hmotnost | |
| Hmotnost se stojanem | 3,80 kg |
| Hmotnost bez stojanu | 2,50 kg |
| Hmotnost balení | 5,70 kg |
| Příslušenství | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| HDMI kabel | Ano |
| DP kabel | Ano |
| Certifikace a shoda | |
| Ochrana proti odleskům (UL Glare Free) | Ano |
| Certifikace Pantone Validated | Ano |
EAN: 8806097910381
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 5.72 kg |
| EAN: | 8806097910381 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Výbava: | VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modré |
| Použití: | Herní |
| Rozlišení displeje: | 2560x1440 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Jas (cd/m2): | 200 |
| Kontrast:1: | 1000000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| Povrchová úprava displeje: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 3.8 |
| Energetická třída: | E |
| Rozhraní: | Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort |
| EAN: | 8806097910381 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
