SAMSUNG MT OLED Gaming Monitor 27" Odyssey LS27HG612SUXEN - 2560x1440, 240Hz, HDMI, DP, Pivot, LS27HG612SUXEN
Kód: ALIIMPE10619809
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (91 KS)
Detailní popis produktu
Specifikace
Displej
Úhlopříčka27"
Plochý / ProhnutýPlochý
Aktivní velikost obrazovky (V x Š)590,42 x 333,72 mm
Poměr stran16:9
Typ paneluOLED
Jas (typický)200 cd/m2
Jas (špičkový)400 cd/m2
Jas (minimální)190 cd/m2
Statický kontrastní poměr1 000 000 : 1
HDR (vysoký dynamický rozsah)HDR10
HDR10+HDR10+ Gaming
RozlišeníQHD (2560 x 1440)
Doba odezvy0,03 ms (GTG)
Pozorovací úhel (H/V)178/178
Podpora barevMax 1 mld.
Barevný gamut (DCI pokrytí)99 % (CIE1976)
Obnovovací frekvenceMax 240 Hz
Obecné vlastnosti
Úspora energie (Energy Saving Solution)Ano
Režim šetření zraku (Eye Saver Mode)Ano
Technologie Flicker FreeAno
Quantum Dot ColorAno
Velikost obrazuAno
Certifikace WindowsWindows 11
FreeSyncFreeSync Premium
G-SyncG-Sync Compatible
Časovač vypnutí (Off Timer Plus)Ano
Ekvalizér černé (Black Equalizer)Ano
Virtuální bod zaměřování (Virtual AIM Point)Ano
Super Arena Gaming UXAno
Automatické přepínání zdroje (Auto Source Switch+)Ano
Rozhraní
Display Port1 ks
Verze Display Portu1.4
HDCP verze (DP)2.2
HDMI1 ks
Verze HDMI2.1
HDCP verze (HDMI)2.2
Sluchátkový výstupAno
Audio
ReproduktorNe
Provozní podmínky
Teplota10 ~ 40 °C
Vlhkost10 ~ 80 % (nekondenzující)
Design
Barva přední stranyČerná
Barva zadní stranyČerná
Barva stojanuČerná
Typ stojanuVýškově nastavitelný (HAS)
Nastavení výšky (HAS)105,0 (±5,0) mm
Náklon (Tilt)-3° (±2°) ~ 25° (±2°)
Otáčení do stran (Swivel)-45° (±3°) ~ 45° (±3°)
Otočení na výšku (Pivot)-92° (±2°) ~ 92° (±2°)
Montáž na stěnu (VESA)100 x 100 mm
Eco
Energetická třídaE
Recyklovaný plastAno
Spotřeba
NapájeníAC 100 - 240 V
Spotřeba energie (maximální)78 W
Spotřeba energie (typická)20,4 W
Spotřeba energie (režim spánku)0,50 W
Spotřeba energie (vypnutý stav)0,30 W
Roční spotřeba energie30 kWh/rok
Typ napájeníExterní adaptér
Rozměry
Rozměry se stojanem (Š x V x H)609,9 x 512,7 x 250,2 mm
Rozměry bez stojanu (Š x V x H)609,9 x 359,3 x 57,0 mm
Rozměry balení (Š x V x H)487 x 120 x 672 mm
Hmotnost
Hmotnost se stojanem3,80 kg
Hmotnost bez stojanu2,50 kg
Hmotnost balení5,70 kg
Příslušenství
Délka napájecího kabelu1,5 m
HDMI kabelAno
DP kabelAno
Certifikace a shoda
Ochrana proti odleskům (UL Glare Free)Ano
Certifikace Pantone ValidatedAno
EAN: 8806097910381
Doplňkové parametry
Kategorie: Monitory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 5.72 kg
EAN: 8806097910381
1. Úhlopříčka displeje ("): 27
Použití: Herní
Rozlišení displeje: 2560x1440
Vlastnost: Rovný
Rozhraní vstup: HDMI, DP
Rozhraní výstup: 3,5 mm Jack
HDMI počet: 1
HDMI verze: 2.1
DP počet: 1
DP verze: 1.4
Doba odezvy (ms): 0.03
Barevná hloubka (bit): 10
Formát obrazovky: 16:9
Typ panelu: OLED
Jas (cd/m2): 200
Kontrast:1: 1000000
Obnovovací frekvence displeje (Hz): 240
Povrchová úprava displeje: Antireflexní
VESA rozměry: 100x100
Hmotnost (kg): 3.8
Energetická třída: E
Rozhraní: Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort