Philips MT VA LED 34" 34M2C3500L/00 - VA panel, 3440x1440, 180Hz, 2xHDMI, DP, zakriven, 34M2C3500L/00
Kód: ALIIMPE1681267
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (99 KS)
Detailní popis produktu
Philips MT VA LED 48,8" 34M2C3500L/00
Tento monitor Fast VA vám umožní hrát hry s maximální přesností a rychlostí při frekvenci 180 Hz. Díky ostrému obrazu v kvalitě HDR, zakřivení a zaručenému rozlišení WQHD vytváří tento monitor po všech stranách vynikající herní zážitek.
Obnovovací frekvence 180 Hz pro mimořádně plynulý a nádherný obraz
Pokud hrajete intenzivně a soutěživě, potřebujete displej s mimořádně plynulým obrazem bez prodlev. Tento displej aktualizuje obrazovku až 180krát za sekundu, tedy podstatně rychleji než standardní displeje. Nižší snímková frekvence může způsobit, že vaši nepřátelé trhaně poskakují po obrazovce, čímž se z nich stávají obtížně zasáhnutelné cíle. Obnovovací frekvence 180 Hz vám poskytne právě ty důležité chybějící snímky, které zajistí, aby byly pohyby vašich protivníků mimořádně plynulé a vy jste je tak mohli snadno zasáhnout. Tento displej Philips s mimořádně nízkou odezvou vstupu bez zadrhávání představuje dokonalého herního společníka.
Nízká odezva vstupu snižuje časovou prodlevu mezi zařízeními a monitorem
Mimořádně rychlá odezva 0,5 ms pro ostrý obraz a plynulé hraní
Specifikace
Možnosti připojení
Vstup signálu HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1
Vstup synchronizace Samostatná synchronizace
Vstup/výstup audia Výstup audio
Připojení HDCP HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
Obraz/displej
Velikost panelu 34" / 86,36 cm
Poměr stran 21:9
Typ zobrazovacího panelu VA, 1500R (zakřivení)
Rozteč obrazových bodů 0,23175 x 0,23175 mm
Jas 300 nit
Barevnost displeje Podpora 1,07 miliardy barev (10 bitů)*
Barevný gamut (typicky) DCI-P3: 94 %, sRGB: 125 %, NTSC 105 %, Adobe RGB 103 %.*
Kontrastní poměr (typický) 4000:1
SmartContrast Mega Infinity DCR
Reakční doba (typická) 0,03 ms (šedá-šedá)*
Úhel sledování 178o (H) / 178o (V)
@ C/R > 10000
Vylepšení obrazu Hraní SmartImage
Maximální rozlišení 3440 x 1440 při 180 Hz (DP), 8 bitů; 3440 x 1440 při 100 Hz (HDMI), 8 bitů
Oblast sledování 797,22 (H) x 333,72 (V) mm – při zakřivení 1500R*
Snímková frekvence 30–255 kHz (H) / 48–180 Hz (V)
Technologie sRGB Ano
Delta E <2(technologie sRGB)
Bez blikání Ano
Hustota pixelů 109,68 PPI
Režim LowBlue Ano
Povrch obrazovky Antireflexní, 25 %, 3H
SmartUniformity 93~105 %
Nízká odezva vstupu Ano
Adaptive sync Ano
EasyRead Ano
HDR Podpora HDR 10
Typ podsvícení W-LED
Funkce Smart MBR 0,5 ms
Chytrý zaměřovač Ano
Funkce Shadow Boost Ano
Smart Response 1 ms (šedá–šedá)*
Pohodlí
Další výhody Zámek Kensington
Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Režim LowBlue
Kompatibilita se stand. Plug & Play DDC/CI
Operační systém Mac OS X
Technologie sRGB
Windows 11 / 10
Podstavec
Sklopné provedení -5/20 stupeň
Napájení
Napájení Interní
Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Režim vypnuto 0,3 W (typ.)
Zapnuto 31,5 W (typ.)
Pohotovostní režim 0,5 W (typ.)
Indikátor napájení LED Provoz – bílá
Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Rozměry
Balení v mm (Š x V x H) 930 x 480 x 188 mm
Výrobek bez stojanu (mm) 808 x 369 x 69 mm
Výrobek se stojanem (max. výška) 808 x 464 x 251 mm
Hmotnost
Výrobek s obalem (kg) 9,47 kg
Výrobek se stojanem (kg) 7,33 kg
Výrobek bez stojanu (kg) 6,50 kg
Provozní podmínky
Nadmořská výška Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
Rozsah teplot (provozní) 0 až 40 °C
Střední doba mezi poruchami (MTBF) 50 000 hodin
Relativní vlhkost 20 %–80 %
Rozsah teplot (skladovací) -20 až 60 °C
Udržitelnost
Životní prostředí a energie RoHS
Recyklovatelnost obalového materiálu 85 %*