LG 27GX704A-B 27" OLED 2560x1440 Mega:1 0.03ms 275cd HDMI DP USB pivot 240Hz, 27GX704A-B.AEU
Kód: ALIASBSKLG27GX704A-B.AEU
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem online (6 ks)
Detailní popis produktu
LG 27GX704A-B 27" OLED 2560x1440 Mega:1 0.03ms 275cd HDMI DP USB pivot 240Hz
Size [Inch] 26.5
Size [cm] 67.32
Resolution 2560 x 1440
Panel Type OLED
Aspect Ratio 16:9
Pixel Pitch [mm] 0.2292 x 0.2292 mm
PPI (Pixel Per Inch) 111
Brightness (Min.) [cd/m?] 250cd/m?
Brightness (Typ.) [cd/m?] 275cd/m?
Color Gamut (Min.) DCI-P3 90.0% (CIE1976)
Color Gamut (Typ.) DCI-P3 98.5% (CIE1976)
Color Depth (Number of Colors) 1.07B
Contrast Ratio (Min.) 1200000:1
Contrast Ratio (Typ.) 1500000:1
Response Time 0.03ms (GTG)
Refresh Rate (Max.) [Hz] 240
Viewing Angle (CR?10) 178?(R/L), 178?(U/D)
Curvature -
HDR 10 YES
Dolby Vision™ -
VESA DisplayHDR™ DisplayHDR™400 TRUE BLACK
HDR Effect YES
Mini-LED Technology -
Nano IPS™ Technology -
Advanced True Wide Pol. -
Color Calibrated in Factory YES
HW Calibration HW Calibration Ready
Auto Brightness -
Flicker Safe -
Reader Mode YES
Color Weakness YES
Super Resolution+ -
Motion Blur Reduction Tech. -
NVIDIA G-Sync™ G-SYNC Compatible
AMD FreeSync™ FreeSync Premium Pro
VRR YES
VESA Adaptive Sync YES
VESA Dual-Mode -
VESA ClearMR 13000
Black Stabilizer YES
Dynamic Action Sync YES
Crosshair YES
FPS Counter YES
OverClocking -
User Defined Key YES
Auto Input Switch YES
RGB LED Lighting -
PBP -
PIP -
Smart Energy Saving YES
Deep Black -
Camera -
Mic -
Live Color Low Blue Light YES
LG Switch YES
LG Calibration Studio (True Color Pro) YES
Dual Controller YES
OnScreen Control (LG Screen Manager) -
LG UltraGear™ Control Center -
LG UltraGear™ Studio -
D-Sub -
DVI-D -
HDMI YES(2ea)
HDMI Version Supports FRL as compliant with HDMI 2.1
HDMI (HDCP Version) 2.3
DisplayPort YES(1ea)
DP Version 1.4
DP (HDCP Version) 2.3
Thunderbolt -
Thunderbolt (HDCP Version) -
Thunderbolt (Data Transsmission) -
Thunderbolt (Power Delivery) -
USB-C -
USB-C (HDCP Version) -
USB-C (Data Transsmission) -
USB-C (Power Delivery) -
Daisy Chain -
USB Upstream Port YES(1ea/ver3.2 Gen1)
USB Downstream Port YES(2ea/ver3.2 Gen1)
Built-in KVM -
LAN (RJ-45) -
SPDIF out (Optical Digital Audio Out) -
Audio In -
Mic In -
Headphone out 3-pole (Sound Only)
Line out -
Speaker -
Bluetooth Connectivity -
DTS Headphone:X -
DTS Virtual:X -
DepthSound -
Maxx Audio -
Rich Bass -
Pixel Sound (Cinematic Sound OLED) -
Type External Power(Adapter)
AC Input 100~240V (50/60Hz)
Power Consumption (On-Mode) 31.52W
Power Consumption (On-Mode) (ErP) 24W
Power Consumption (On-Mode) (KR) 31.52W
Power Consumption (Sleep Mode) Less than 0.5W
Power Consumption (DC Off) Less than 0.3W
Display Position Adjustments Tilt/Height/Swivel/Pivot
Wall Mountable [mm] 100 x 100 mm