Lenovo ThinkVision P32pz-30, 31.5", Mini-LED, 3840x2160, 16:9, 140dpi, 650cd/m2, 1000:1, , 4ms, 178°/178°, 3R, 63E5GAT2EU
Kód: ALIASBCZ63E5GAT2EUŠiroká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
| PERFORMANCE | |
| Display Size | 31.5" |
| View Area | 697.3x392.2 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | Mini-LED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 3840x2160 |
| Pixel Pitch | 0.182x0.182 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 140 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Normal mode) |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Brightness | 650 cd/m2 (Typical) / 1200 cd/m2 (Peak) |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Color Gamut | 98% DCI-P3, 99% Adobe® RGB, 100% sRGB, 100% BT.709, 81% BT2020 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | Modular Camera Support |
| Microphone | None |
| Speakers | Modular Speaker Support |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 32W / 305W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny, Nano Support |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 908 x 163 x 518 mm (35.75 x 6.42 x 20.39 inches) |
| Weight |
|
| Packaging Weight | 14.6 kg (32.2 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (USB upstream), 1x USB4® (DP 1.4 Alt Mode, up to 140W PD, USB upstream), 4x USB 3.2 Gen 2 (1x BC1.2), 1x USB-C 3.2 Gen 2 (Up to 15W) |
| Video Connector | 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4, 1x DP 1.4 Out, 1x USB 4 (40Gbps) |
| Network Connectivity | 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | ENERGY STAR® Certified, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-G), EPEAT™ Gold |
| Ergonomic Certification | TÜV Low Blue Light, TÜV Rheinland® Eye Comfort, TÜV Rheinland Flicker Free |
| Sync Technology | None |
| Special Features |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows 11 |
| ACCESSORIES | |
| Video Cables | USB-C® to USB-A Gen 2 Cable, USB 4 Cable |
EAN: 196804351018
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 14.6 kg |
| EAN: | 196804351018 |
| EAN: | 196804351018 |
| Kód výrobce: | 63E5GAT2EU |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
