LENOVO LCD T27QD-40+MC60 - 27",IPS,16:9,2560x1440,120Hz,350cd,1500:1,4ms,HDMI,DP,DPout,DC,USBHub,USB-C(96W PD),RJ45,Pivo, 64AAZAT2EU
Kód: ALIIMPE805767Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27" |
| Zobrazovací oblast | 596.7x335.6 mm |
| Panel | IPS |
| Podsvícení | WLED |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení | 2560x1440 |
| Rozteč pixelů | 0.2331x0.2331 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 109 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178° / 178° |
| Doba Odezvy | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Normal mode) |
| Podpora barev | 16.7 Million |
| Obnovovací frekvence | 48Hz - 120Hz |
| Svítivost | 350 cd/m2 |
| Kontrast (poměr) | 1500:1 |
| Barevný Gamut | 99% sRGB, 99% BT.709 |
| Povrchová úprava obrazovky | Matný |
| Zakřivení | Rovný |
| Kamera | ThinkVision VoIP Stack MC60 Monitor Webcam |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | Podpora modulárního reproduktoru |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 19.5W / 180W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Smart System | Ne |
| DESIGN | |
| Podstavec | Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky |
| Barva | Černá (Eclipse Black) |
| Šířka ráměčku | 2 mm |
| Montáž | VESA 100 x 100 mm |
| Podpora ThinkCentre M Series | Podpora Tiny |
| Pero | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | Nejnižší pozice | 613.4 x 195.0 x 384.1 mm Nejvyšší pozice | 613.4 x 195.0 x 539.1mm Pouze displej | 613.4 x 46.0 x 357.0 mm |
| Rozměr balení | 693.0 x 150.0 x 422.0 mm |
| Hmotnost | Monitor se stojanem | 6.8 kg Pouze displej | 4.6 kg |
| Hmotnost balení | 9.4 kg |
| KONEKTIVITA | |
| USB Port | 1x USB-C (USB 5Gbps, PD 3.0 100W, USB upstream), 3x USB-A (USB 5Gbps, USB downstream), 1x USB-C (USB 5Gbps, 15W PD, USB downstream) |
| Konektivita | 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR2), 1x DP 1.4 Out, 1x USB-C (5Gbps, DP 1.4 Alt Mode HBR2) |
| Síťové připojení | 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky |
| CERTIFIKACE | |
| Environmentální certifikace | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-E), EPEAT Gold |
| Ergonomická certifikace | Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Technologie Sync | Ne |
| Speciální funkce | HDR10 Compliance Lenovo ThinkColour (Lenovo Accessories and Display Manager) Support Lenovo ThinkColour podporuje Windows 10 & 11, Mac OS (funkce se liší podle systému). Lenovo Accessories and Display Manager je dřívější Lenovo Display Control Center. LDFM (Lenovo Display Fleet Manager) Zrcadlené tlačítko napájení Natural Low Blue Light Smart Power |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Podpora Windows 10, Windows 11 |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Video Kabely | DP kabel, USB-C -> USB-C kabel |
EAN: 198156810663
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 9.31 kg |
| EAN: | 198156810663 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Výbava: | VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Webkamera, USB nabíjení, Daisy-chaining |
| Použití: | Kancelářský, Profesionální |
| Rozlišení displeje: | 2560x1440 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Rozhraní vstup: | DP, HDMI |
| Rozhraní výstup: | USB hub, 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 4 |
| USB verze: | 3.2 |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 6.8 |
| Energetická třída: | E |
| Standardní garance: | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ano |
| Rozhraní: | USB-C 3.2, HDMI, DisplayPort |
| EAN: | 198156810663 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
