LENOVO LCD T27-40 - 27",IPS,matný,16:9,1920x1080,120Hz,4ms,300cd/m2,1500:1,HDMI,DP,VGA,USBHub,USB-C,PD15W,VESA,Pivot, 64A5MAT6EU
Kód: ALIIMPE805628Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Velikost displeje | 27" |
| Zobrazovací oblast | 597.9x336.3 mm |
| Panel | IPS |
| Podsvícení | WLED |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení | 1920x1080 |
| Rozteč pixelů | 0.3114x0.3114 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 82 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178° / 178° |
| Doba Odezvy | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Podpora barev | 16.7 Million |
| Obnovovací frekvence | 48Hz - 120Hz |
| Svítivost | 300 cd/m2 |
| Kontrast (poměr) | 1500:1 |
| Barevný Gamut | 99% sRGB, 99% BT.709 |
| Povrchová úprava obrazovky | Matný |
| Zakřivení | Rovný |
| Kamera | Podpora modulární kamery |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | Podpora modulárního reproduktoru |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 15W / 75W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Smart System | Ne |
| DESIGN | |
| Podstavec | Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky |
| Barva | Černá (Eclipse Black) |
| Šířka ráměčku | 2 mm |
| Montáž | VESA 100 x 100 mm |
| Podpora ThinkCentre M Series | Podpora Tiny |
| Pero | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | Pouze displej | 611.9 x 46.0 x 355.2 mm Nejvyšší pozice | 611.9 x 195.0 x 537.8 mm Nejnižší pozice | 611.9 x 195.0 x 382.8 mm |
| Rozměr balení | 693.0 x 150.0 x 420.0 mm |
| Hmotnost | Monitor vč. stojanu | 6.5 kg Pouze displej | 4.4 kg |
| Hmotnost balení | Modely s ThinkVision VoIP Stack MC60 Monitor Webkamerou: 9.1 kg |
| KONEKTIVITA | |
| USB Port | 3x USB-A (USB 5Gbps), 1x USB-C (USB 5Gbps, PD 15W), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream) |
| Konektivita | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Síťové připojení | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky |
| CERTIFIKACE | |
| Environmentální certifikace | ENERGY STAR Certified, TCO 10.0, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-D) |
| Ergonomická certifikace | Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Low Blue Light, TÜV Rheinland Eye Comfort 3.0 (5 Stars) |
| Technologie Sync | Ne |
| Speciální funkce | Lenovo ThinkColour (Lenovo Accessories and Display Manager) Podpora Lenovo ThinkColour podporuje Windows 10 & 11, Mac OS (funkce se liší v závislosti na systému). Lenovo Accessories and Display Manager je formálně Lenovo Display Control Center. LDFM (Lenovo Display Fleet Manager) Natural Low Blue Light |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Podpora Windows 10, Windows 11 |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Video Kabely | DP kabel, USB-B -> USB-A kabel |
EAN: 198155815652
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 9.12 kg |
| EAN: | 198155815652 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Výbava: | VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška |
| Použití: | Kancelářský, Profesionální |
| Rozlišení displeje: | 1920x1080 (Full HD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 1.4 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.2 |
| USB počet: | 4 |
| USB verze: | 3.2 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu, Na boku |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Hmotnost (kg): | 6.5 |
| Energetická třída: | D |
| Standardní garance: | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ano |
| Rozhraní: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, VGA, DisplayPort, USB Type-C |
| EAN: | 198155815652 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
