LENOVO LCD T24-4v - 23.8",IPS,16:9,1920x1080,120Hz,1500:1,4ms(GtG),VGA,HDMI,DP,USB Hub,cam,Pivot, 64B6MAT1EU
Kód: ALIIMPE805762Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Velikost displeje | 23.8" |
| Zobrazovací oblast | 527x296.5 mm |
| Panel | IPS |
| Podsvícení | WLED |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení | 1920x1080 |
| Rozteč pixelů | 0.2745x0.2745 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 93 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178° / 178° |
| Doba Odezvy | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Podpora barev | 16.7 Million |
| Obnovovací frekvence | 48Hz - 120Hz |
| Svítivost | 250 cd/m2 |
| Kontrast (poměr) | 1500:1 |
| Barevný Gamut | 99% sRGB, 99%BT.709 |
| Povrchová úprava obrazovky | Matný |
| Zakřivení | Ne |
| Kamera | Integrovaná webkamera (5MP, IR+RGB) |
| Mikrofon | Integrovaný mikrofon |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 14W / 64W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Smart System | Ne |
| DESIGN | |
| Podstavec | Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky |
| Barva | Černá (Eclipse Black) |
| Šířka ráměčku | 2 mm |
| Montáž | VESA 100 x 100 mm |
| Podpora ThinkCentre M Series | Podpora Tiny |
| Pero | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | Nejnižší Pozice | 539.8 x 190.0 x 385.2 mm Nejvyšší pozice | 539.8 x 190.0 x 540.2 mm Pouze displej | 539.8 x 45.3 x 362.7 mm |
| Rozměr balení | 730.0 x 111.0 x 450.0 mm |
| Hmotnost | Monitor se stojanem | 5.3 kg Pouze displej | 3.2 kg |
| Hmotnost balení | 7.7 kg |
| KONEKTIVITA | |
| USB Port | 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream), 3x USB-A (USB 5Gbps, USB downstream), 1x USB-C (USB 5Gbps, USB downstream) |
| Konektivita | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Síťové připojení | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky |
| CERTIFIKACE | |
| Environmentální certifikace | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold, EU Energy Efficiency Level (Level-D) |
| Ergonomická certifikace | Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Technologie Sync | Ne |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Podpora Windows 10, Windows 11 |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Video Kabely | HDMI kabel, 1x USB-A -> USB-B Gen 1 kabel (1.8m, 5Gbps) |
EAN: 198158207959
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 7.51 kg |
| EAN: | 198158207959 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 23.8 |
| Výbava: | Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Mikrofon, Webkamera, USB nabíjení |
| Použití: | Kancelářský, Profesionální |
| Rozlišení displeje: | 1920x1080 (Full HD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 1.4 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.2 |
| USB počet: | 4 |
| USB verze: | 3.2 |
| USB-C počet: | 1 |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 5.3 |
| Energetická třída: | D |
| Standardní garance: | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ano |
| Rozhraní: | HDMI, DisplayPort |
| EAN: | 198158207959 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
