GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP, GO27Q24G
Kód: ALIIMPE1541189Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Gigabyte GO27Q24G
Gigabyte GO27Q24G využívá pokročilý 27" WOLED panel s rozlišením QHD, který definuje nové standardy kontrastu a barevné přesnosti. S neuvěřitelnou obnovovací frekvencí 240 Hz a takřka nulovou odezvou 0,03 ms (GTG) nabízí nejplynulejší herní zážitek současnosti. Díky technologii samosvítících pixelů si vychutnáte absolutní černou a certifikaci VESA DisplayHDR True Black 400, která dodá každé scéně nevídanou hloubku a dynamiku.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | OLED |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 |
| Jas | 275 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1300 cd/m2 (Typ, HDR APL 1.5%) |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 36 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x USB-C 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR Flicker - Free Low Blue Light HBR3 |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 604,4 x 526,5 x 187,5 mm |
| Váha | 5,6 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
HDMI kabel
USB kabel
EAN: 4719331878641
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 4719331878641 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Výbava: | VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modré |
| Použití: | Herní |
| Rozlišení displeje: | 2560x1440 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Jas (cd/m2): | 275 |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý, Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 5.6 |
| Standardní garance: | 3 |
| Rozhraní: | DisplayPort |
| EAN: | 4719331878641 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
