GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27Q20, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz / OC 210Hz, 1000:1, 350cd/m2, 0,5ms, 2xHDMI, 1xDP, G27Q20
Kód: ALIIMPE1541186Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Gigabyte G27Q20
Gigabyte G27Q20 je moderní evolucí oblíbeného herního monitoru, která posouvá hranice zážitku ještě dál. Tento 27" QHD panel staví na precizní SS IPS technologii, která vám nabídne nejen nádherné barvy, ale především extrémní rychlost s obnovovací frekvencí až 200 Hz. S bleskovou odezvou 0,5 ms (GtG) a certifikací HDR je tento monitor připraven na nejnovější herní tituly i náročnou kreativní práci, kde záleží na každém pixelu a plynulém pohybu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 94% DCI-P3 / 123% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 0,5 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 200Hz / OC 210Hz |
| Spotřeba | 21 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x USB 2.0 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR10 Flicker - Free Low Blue Light |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,16 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
EAN: 4719331873851
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 7.81 kg |
| EAN: | 4719331873851 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Výbava: | VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modré |
| Použití: | Herní |
| Rozlišení displeje: | 2560x1440 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Rozhraní vstup: | HDMI, DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 1 |
| USB verze: | 2.0 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 0.5 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 200 |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 6.16 |
| Standardní garance: | 3 |
| Rozhraní: | USB 2.0, DisplayPort |
| EAN: | 4719331873851 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
