ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP, PG27FFS1A
Kód: ALIIMPE1355020Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
ASRock PG27FFS1A
Phantom Gaming PG27FFS1A je 27palcový herní monitor s IPS panelem, který byl navržen pro plynulé a pohotové hraní. Nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz, dobu odezvy 1 ms a certifikaci AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan umožňuje nastavení výšky, naklonění, otočení o 90° a plnou rotaci o 360° pro optimální flexibilitu při sledování.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 1920x1080 FHD |
| Sytost barev | 99% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT; 5.9ms (GtG) |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 50 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.2 1x 3.5mm jack 2W x2 reproduktory |
| Vlastnosti | HDR10 AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla |
| Nastavitelnost | |
| Naklonění | -5° ~ +23° |
| Otočení | -20° ~ +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ne |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 445 x 193 mm |
| Váha | 4.13 kg |
EAN: 4717677324242
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 4717677324242 |
| 1. Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Výbava: | Reproduktory, VESA montáž, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla |
| Použití: | Herní |
| Rozlišení displeje: | 1920x1080 (Full HD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.2 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| Povrchová úprava displeje: | Lesklý |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 4.13 |
| Standardní garance: | 3 |
| Rozhraní: | HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort |
| EAN: | 4717677324242 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
