AOC C27G2Z3/BK 27" Fast VA 1920x1080 80M:1 1ms 300cd HDMI DP čierny/červený, C27G2Z3/BK
Kód: ALIASBSKAOCC27G2Z3/BK
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Informace o monitoru
Úhlopříčka (v palcích)
27
Úhlopříčka (v cm)
68.6
Ploché/zakřivené
Zakřivená
Poloměr zakřivení
1500R
Počet bodů na palec
81.59
Rozlišení panelu
1920x1080
Rozlišení
FHD
Poměr stran
16:9
Typ panelu
Fast VA
Typ podsvícení
WLED
Max Obnovovací frekvence
280Hz (240Hz Overclocked)
Doba odezvy GtG
1 ms
Doba odezvy MPRT
0,5 ms
Statický kontrastní poměr
4000:1
Dynamický kontrastní poměr
80M:1
Pozorovací úhel (CR10)
Barvy displeje
16,7 milionu
Brightness in nits
300 cd/m2
Zóny lokálního stmívání
Global Dimming
Obrazové specifikace
Technologie synchronizace (VRR)
Adaptive Sync
Rozsah synchronizace
Vertikální frekvence digitálního signálu
DP 1.4: 48-280Hz / HDMI 2.0: 48-250Hz
Horizontální frekvence digitálního signálu
DP 1.4: 30-320KHz / HDMI 2.0: 30-280KHz
HDR (vysoký dynamický rozsah)
HDR 10
Technologie potlačení modrého světla
Low Blue Light
Barevný prostor (sRGB) CIE 1931 %
Barevný prostor (DCI-P3) CIE 1976 %
92.4
Zamezení blikání
Flicker Free
Informace o skříni
Typ rámečku (přední)
Bez rámečků na 3 stranách
Barva rámečku (přední)
Černá, Červená
Povrch rámečku (přední)
Matná
Barva skříně (zadní strana)
Černá, Červená
Odnímatelný stojan
Zámek Kensington
Držák na stěnu Vesa
100x100
Ergonomické informace
Naklonění
Nastavení výšky (mm)
130mm
Natočení
Herní funkce
Herní styl
Shooters, MMORPG, Action, eSports, RTS, FPS (eSports), Beat'm up, Racing
Herní režim
RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off
Komfort při hraní
G-menu
Nízké vstupní zpoždění
Technologie Game Colour
Technologie Shadow Control
Technologie Motion Blur Reduction
Crosshair / Dial Point
Počítadlo snímků
Vhodná pro konzolové hraní
Kompatibilita s konzolemi
1920x1080@120Hz
PS5 Compatibility
1920x1080@120Hz
Xbox X Compatibility
1920x1080@120Hz
Xbox S Compatibility
1920x1080@120Hz
Spotřeba energie
Napájení
Interní
Spotřeba energie (typická) ve Wattech
32
Spotřeba energie v pohotovostním režimu ve Wattech
Spotřeba energie ve vypnutém stavu ve Wattech
Informace o konektivitě
HDMI
HDMI 2.0 x 2
DisplayPort
DisplayPort 1.4 x 1
Audio výstup
Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Rozměry produktu
Rozměry produktu včetně základny (ŠxVxH) mm
612.4 x (398.6~528.6) x 227.4
Rozměry produktu bez základny (ŠxVxH) mm
612.4 x 367.33 x 73.16
Rozměry balení (ŠxVxH) mm
686 x 523 x 214
Hrubá hmotnost včetně balení (v kg)
7.74
Čistá hmotnost bez balení (kg)
5.34
Výrobek bez stojanu (kg)
4.1
Obsah balení
Kabel HDMI
1x
Kabel DisplayPort
1x
Napájecí kabel
Ostatní informace
EAN
OSD jazyky
Záruční doba
3 roky
Maximální rozlišení podle konektoru
Optimální rozlišení – DP
1920x1080@280Hz
Optimální rozlišení – HDMI
1920x1080@250Hz