UGREEN síťová rychlonabíječka Nexode Pro 100W 3-Port, 2x USB-C, 1x USB-A, GaN, stříbrná, 25874
Kód: ALIIMPE1873003Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
UGREEN síťová rychlonabíječka Nexode Pro 100W 3-Port, 2x USB-C, 1x USB-A, GaN, stříbrná
- 3portová USB-C nabíječka pro notebook: Umožňuje rychlé nabíjení až 3 zařízení současně díky inteligentnímu rozdělení výkonu (až 100 W).
- 100W nabíječka pro MacBook Pro: Port USB-C1 poskytuje plný výkon 100 W a dokáže nabít MacBook Pro 14" z 0 na 50 % za pouhých 27 minut.
- Inteligentní čip GaNInfinity: Zajišťuje rychlejší a efektivnější nabíjení s menším zahříváním v kompaktním provedení.
- Široká kompatibilita: Funguje se zařízeními MacBook, Dell, HP, iPad, iPhone, Galaxy a mnoha dalšími.
- Komplexní ochrana: Inteligentní čipy chrání zařízení před zkratem, přepětím, přehřátím a nadproudem.
Stránky produktu: https://eu.ugreen.com/products/ugreen-nexode-pro-100w-gan-fast-charger
| Total USB ports | 3 (2x USB-C, 1x USB-A) |
| Output | 100W |
| Support Protocol | USB-C1 : PD3.0, PPS, QC4+, QC3.0, QC2.0, SCP(10V2.25A), FCP, AFC, APPLE 5V2.4A, Samsung 5V2A, BC1.2 USB-C2 : PD3.0, PPS, QC4+, QC3.0, QC2.0, SCP(10V2.25A), FCP, AFC, APPLE 5V2.4A, Samsung 5V2A, BC1.2 USB-A : QC3.0, SCP(10V2.25A), FCP, AFC, APPLE 5V2.4A, Samsung 5V2A, BC1.2 |
| Input | 100-240V~50/60Hz 1.8A Max |
EAN: 6941876228744
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k mobilním telefonům |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 6941876228744 |
| Druh příslušenství: | Nabíječky |
| EAN: | 6941876228744 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
