UGREEN rychlonabíječka do auta se zatahovacím kabelem 90W 3-Port, 2x USB-C,1x USB-A, GaN, stříbrná, 55909B
Kód: ALIIMPE1873008Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
UGREEN rychlonabíječka do auta se zatahovacím kabelem 90W 3-Port, 2x USB-C,1x USB-A, GaN, stříbrná
- Integrovaný USB-C kabel: 0,7m zatahovací konstrukce – vytáhnete pro nabíjení, zasunete pro uložení. Udržuje interiér auta přehledný a chrání kabel před opotřebením.
- Rychlé nabíjení až 90 W se dvěma porty: Podpora QC 3.0 a PD 3.0 s celkovým výkonem až 90 W. Druhý USB-C port poskytuje až 30 W pro nabíjení dvou zařízení současně.
- Výkon 60 W přes vestavěný kabel: Zatahovací USB-C kabel nabije 16" MacBook Pro z 0 % na 30 % za 30 minut – ideální na pracovní cesty.
- 3v1 autonabíječka: Kombinace 60W PD zatahovacího USB-C kabelu + 7,5W USB-C portu + 7,5W USB-A portu. Nabíjí až 3 zařízení současně s inteligentním rozdělením výkonu.
- Univerzální kompatibilita: Funguje s vozidly 12–24 V. Podporuje MacBook Pro/Air, iPad, iPhone 16/15, Galaxy S24/S23, Surface Pro, herní konzole a další zařízení.
Stránky produktu: https://eu.ugreen.com/products/nexode-90w-car-charger-retractable-cable
| Total USB ports | 3 (2x USB-C, 1x USB-A) |
| Power Output | 90W Max |
| Amperage | 11 A |
| Input voltage | 220 Volts |
EAN: 6941876271399
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k mobilním telefonům |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 6941876271399 |
| Druh příslušenství: | Nabíječky |
| EAN: | 6941876271399 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
