UGREEN rychlonabíječka do auta se zatahovacím kabelem 60W 3-Port, 2x USB-C,1x USB-A, GaN, stříbrná, 55212B
Kód: ALIIMPE1873007Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
UGREEN rychlonabíječka do auta se zatahovacím kabelem 60W 3-Port, 2x USB-C,1x USB-A, GaN, stříbrná
- Zatahovací design: 70cm USB-C kabel se jednoduše vytáhne a zase zasune, udržuje interiér auta přehledný a chrání kabel před opotřebením.
- Rychlé nabíjení PD3.0/QC3.0: Vestavěný USB-C kabel poskytuje až 30 W. USB-C i USB-A port podporují až 30 W pro nabíjení na cestách.
- Duální nabíjení až 60 W: Při současném nabíjení dosahuje výkon až 60 W (30 W přes kabel). Telefon nabijete z 0 % na 56 % za pouhých 30 minut.
- 3v1 univerzálnost: Nabíjejte až 3 zařízení současně – 30 W přes USB-C kabel a 7,5 W přes USB-C a USB-A port.
- Široká kompatibilita: Funguje s iPhone 16/15/14, Galaxy S25/S24, iPad mini/Pro/Air, Watch 10, GPS, herními konzolemi a dalšími zařízeními.
Stránky produktu: https://eu.ugreen.com/products/nexode-60w-car-charger-retractable-cable
| Total USB ports | 3 (2x USB-C, 1x USB-A) |
| Power Output | 60W Max |
| Amperage | 11 A |
| Input voltage | 220 Volts |
EAN: 6941876271306
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k mobilním telefonům |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 6941876271306 |
| Druh příslušenství: | Nabíječky |
| EAN: | 6941876271306 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
